Bydlete moderně. Inteligentní domácnost vám ušetří čas i námahu

Plánujete velkou rekonstrukci bytu či domu? Nebo jste se rozhodli pro stavbu nového domu? Pak byste se měli rovnou zamyslet i nad instalací inteligentní domácnosti. Veškeré technologie z této moderní metody bydlení vám ušetří mnoho času a zjednoduší běžné denní úkony.

Skládá se totiž z mnoha druhů technologií, se kterými bude bydlení mnohem pohodlnější a běžné úkony v domácnosti o dost jednodušší.

Všechno v jedné aplikaci

Technologie spojené s inteligentní domácností mají tu výhodu, že celý domov ovládáte z jediné aplikace. Technici dokáží na aplikaci napojit téměř cokoliv, na co si vzpomenete. A že toho může být mnoho. Aplikaci pak může mít každý člen domácnosti a ovládat i regulovat celou domácnost.

Exteriér

Kolem domu je mnoho věcí, které je třeba udělat a vy možná nemáte tolik času. Velmi moderní technologií. která vám v zimě ušetří opravdu hodně času, je zabudované vytápění v chodníku, které můžete při námraze hned v aplikaci zapnout. Díky tomu se vyhnete odhrabávání sněhu i nepříjemným pádům na ledovce. V aplikaci si pak můžete i zapínat světla kolem domu, to v případě, že právě přicházíte domů a chcete mít cestu osvětlenou.

Bezpečnost především

V aplikaci inteligentní domácnosti můžete samozřejmě sledovat i kamerové záznamy kolem domu a mít tak neustálý přehled o vaší bezpečnosti i o tom, co se kolem vašeho domu děje.

Interiér

V samotném interiéru pak můžete i na dálku regulovat topení či světla. Výhodou je i nastavení časovače, ve kterém můžete kdykoliv změnit dobu spínání světel či topení. Přes aplikaci také můžete kdykoliv zapnout či zkontrolovat pračku nebo dokonce i robotický vysavač.

Všechno, co potřebujete mít ve všední den hotové, se stane po jednom kliknutí v aplikaci – a vy si po příchodu domů jen užíváte klid s rodinou.

Zdroj foto: www.freepik.com