Solné lampy nejsou jen dekorace, ale i podpora pro zdraví

Líbí se vám solné lampy? Jde o jeden z nejatraktivnějších doplňků do interiéru. Jsou krásné zejména kvůli svému nádhernému zbarvení i přírodnímu tvaru. Často se z nich dělají lampy, protože právě pod světlem se nejvíce ukáže krása himalájské soli. Září v krásných barvách a vydávají jemné světlo, které skvěle uklidňuje.

Přínos himalájské soli

Ne každý má rád kombinaci přírodního materiálu s elektřinou a tak si mnoho lidí pořizuje také solné svícny. Zapálíte v nich svíčku a následně se vám vytvoří úžasná atmosféra vhodná pro relax. Z himalájské soli se vyrábí mnoho dekorací, ale používá se třeba i pro obklady nebo se jí naplní okrasná mísa, která se umístí do interiéru. Popularita himalájské soli nespočívá jen v její kráse, ale zejména v jejích přínosech pro zdraví. Tento materiál se používá v solných jeskyních, do kterých často chodí lidé, kteří mají respirační potíže nebo trpí alergiemi. V solné jeskyni si připadáte jako na horách, v lese nebo jako u moře. Proč je vlastně v přítomnosti velkého množství himalájské soli tak skvělý vzduch? V přírodě je čistý vzduch, který má záporný náboj, takový vzduch se skvěle dýchá a cítíme se s ním plní energie.

V blízkosti lidských obydlí je však mnoho elektromagnetického záření a dalšího znečištění, které způsobuje, že vzduch dostává kladný náboj a následně se stará o celou řadu zdravotních obtíží. Himalájská sůl pomůže s ionizací vzduchu, aby opět získal záporný náboj a byl zdravý pro dýchání. Čím více himalájské soli v interiéru máte, tím lépe se vám zde bude dýchat, začít můžete třeba drobnostmi a pořídit si dekorace z himalájské soli na Magieprirody.cz. Najdete zde mnoho produktů pro dosažení harmonie a lepšího zdraví, například yoni vajíčko a mnoho dalšího.