Získejte odškodnění za váš pracovní úraz

Když se vám stane v práci úraz, automaticky vám za něj náleží odškodnění a je jedno, jestli jste si ho způsobili vlastní vinou nebo nikoliv. Že o tom nevíte? Většina zaměstnanců o tom neví a řada zaměstnavatelů toho zneužívá. Mějte na paměti, že vám zaměstnavatel odškodnění zaplatit musí.

Každý zaměstnavatel je ze zákona povinný uzavřít pojištění pro případ své odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnanci při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání. Pokud vám bude tvrdit něco jiného, není to pravda. Někteří zaměstnavatelé jsou schopní svým zaměstnancům lhát nebo je dokonce zastrašovat. Odškodnění pracovní úraz přitom není nijak nízké, u vážných zranění může jít o stovky tisíc korun, u nejvážnějších zranění s trvalými následky jde i o miliony korun. Problém je většinou v tom, že lidé se nechtějí se svým zaměstnavatelem přít a jelikož se v zákonech nevyznají, tak záležitost často neřeší a to je škoda. Obrátit se přitom mohou na společnost na 1zdravotni.cz, která jim pomůže, aby dostali odškodnění, na které mají právo.

Co dělat v případě úrazu?

Zapamatujte si následující postup. Vždy svůj úraz co nejrychleji nahlaste a zajistěte důkazy a očité svědky, kteří potvrdí okolnosti. Důkazy jsou nejlepší fotografické, pomohou při případném dokazování. Vždy trvejte na vypracování záznamu o úrazu, ten je důležitý pro vyjednávání s pojišťovnou.

Následně kontaktujte společnost První zdravotní poradenská s.r.o. a sice na čísle 733 60 80 91 nebo na webu 1zdravotni.cz. Společnosti předáte všechny dokumenty a případ převezme tým zkušených advokátů, kteří udělají vše proto, abyste dostali odškodnění v plné výši. Vždy vám náleží za pracovní úrazy odškodnění. Vše je zdarma, neplatíte za konzultace ani analýzy, společnost si vezme odměnu jen tehdy, když vám zajisí odškodnění v maximální výši, takže nemáte co ztratit.