Cafeterie: Víte, na co máte nárok a kde můžete čerpat firemní benefity?

Využíváte cafeterii? A víte o ni vše? Nenechte si ujít speciální nabídky a čerpejte své benefity naplno. Aby pro vás byla orientace v nabídce služeb snazší, přinášíme vám přehled odvětví, kde lze benefity čerpat a svůj volný čas tak trávit naplno a činnostmi, které vás baví a naplňují.

Máte rádi sport? Sjednejte si členství v posilovně či pravidelně docházejte do bazénu

Díky pravidelnému pohybu je člověk šťastnější, posiluje svou imunitu a zbavuje se stresu. Patříte i vy k lidem, kteří nedají na pohyb a sporty dopustit? Jestli ano a nemáte ještě sjednané členství ve své oblíbené posilovně, cafeteria benefity vám s tím pomohou. Stejně tak je možné využít je k placení vstupu do bazénu, zakoupení individuálních lekcí s trenérem či zaplacení skupinových lekcí.

Chcete se vzdělávat?

Jste spíše studijní typ a celoživotní vzdělávání je přesně pro vás? Přihlaste se na odborný vzdělávací kurz, začněte docházet na jazykové lekce, přihlaste se do autoškoly anebo třeba absolvujte nějaký zájmový kroužek. I v těchto oblastech je totiž možné naplno využít cafeterii.

Kultury není nikdy dost

Chodíte rádi do divadel, na koncerty, do kina a další společenské akce? Také kultura je odvětvím, ke se dají čerpat firemní benefity. Vyrazte společně s rodinou za kulturou a užijte si příjemně strávené společné odpoledne.

Dostáváte-li od svého zaměstnavatele firemní benefity, nezapomeňte je využívat a čerpat podle svého. Máte širokou možnost výběru a vždy se můžete rozhodnout, v jakém odvětví a jak přesně je chcete uplatnit. Stačí se tedy rozhodnout, zda chcete pravidelně docházet do posilovny, vrhnout se do absolvování odborného kurzu, začít se učit nový cizí jazyk nebo si třeba udělat radost nákupem lístků do divadla či na koncert svého oblíbeného interpreta.

Zdroj náhledové fotografie: Veres Production / Shutterstock.com