Zajistěte si snadnou a pohodovou likvidaci automobilu

Mnoho lidí má více než jeden automobil. Možná, že i vy máte automobil, pro který už nemáte využití a přidělává vám pouze starosti. Někteří lidé jeho likvidaci stále oddalují, protože si myslí, že je zbytečně náročná a že je čeká mnoho papírování. Pokud je to i ve vašem případě důvod, proč jste likvidaci vozu ještě nevyužili, je nejvyšší čas si zajistit výhodnou a jednoduchou likvidaci od Zahotove.cz.

Likvidace vozu nikdy nebyla jednodušší

Jak likvidace aut probíhá? S vaším vozem nemusíte nikam jezdit, pracovníci firmy pro váš vůz přijedou kamkoliv po České republice a zdarma ho odvezou. Stačí navštívit web společnosti, kde naleznete formulář, který vyplníte. Pracovnící se vám ozvou s nabídkou hrubé výkupní ceny za váš vůz. Pokud budete s nabídkou souhlasit, do 24 hodin vám bude vůz odvezen. Jen si to představte, dnes firmu kontaktujete a zítra už bude vůz pryč. Na místě pracovník vůz prohlédne a sdělí vám čistou výkupní cenu. Následně se podepíše kupní smlouva a peníze za váš vůz dostanete v hotovosti, nemusíte na ně tedy čekat nebo předávat číslo účtu, peníze dostanete na ruku.

Pokud máte zrovna hluboko do kapsy, do 24 hodin můžete mít peníze k dispozici. Samozřejmostí je předání protokolu o ekologické likvidaci. S protokolem se už jen dostavíte na dopravní úřad, kde necháte vozidlo odhlásit. Firma vyřeší veškeré papírování za vás a vůz nechá zlikvidovat.

Vykupují se jak pojízdné, tak i havarované a nepojízdné vraky. Výkupní cena se orientuje podle stavu vozu, aktuální výkupní ceny železa a použitelnosti náhradních dílů. Kromě osobních vozů firma vykupuje také nákladní vozy a stavební stroje. Společnost můžete kontaktovat i telefonicky a cenu za váš vůz si ověřit. Pokud vás likvidace vozidel zajímá, více informací se dozvíte na Zahotove.cz.