Originální a nezapomenutelnou zábavu nabízí dronová světelná show

Dronová světelná show nabízí originální a nezapomenutelný světelný zážitek pro všechny věkové kategorie. Objednat si ji můžete pro malé i velké eventy, pro akce soukromé i společenské. Obohatí program na událostech sportovního, hudebního, společenského i kulturního charakteru. Objednávají si ji dokonce i města nebo obce. Dronovou show nabízí společnost MAGIC DRONES.

Základní informace o show

Dronovou show realizují osvětlené skupiny dronů ve výšce až 120 metrů, které jsou na obloze synchronizované do různých světelných obrazců. Dají se naprogramovat tak, aby vytvářely tvary, loga, postavy, nápisy, obrazce, číslovky nebo dokonce animace. Počet osvětlených dronů je různý. V jedné sestavě společnosti MAGIC DRONES jich může být až 200 najednou. Drone show je viditelná ze vzdálenosti přes jeden kilometr. Show je přesně naprogramovaná a může být sladěná s hudebním doprovodem nebo s dalšími světelnými efekty, či laserovými systémy. Je to vítané zpestření pro návštěvníky všech věkových kategorií. Jednotlivé sestavy se dají realizovat opakovaně a dokonce si na jeden večer můžete objednat několik různých sestav.

Drone show je vnímána jako ekologická alternativa za ohňostroj. Neznečišťuje životní prostředí, je tichá a ohleduplná k okolnímu životním prostředí, k lidem i živočichům. Kromě toho snižuje riziko vzniku požárů.

Bezpečnost je zajištěna

Před každou realizací dochází k vyhodnocování případných rizik v místě produkce. Mezi publikem, případnými budovami nebo překážkami, a dronovou show je vždy dostatečná vzdálenost. Vždy jsou připravené ochranné zóny. Celou show chrání hned několik bezpečnostních prvků, kterými piloti své drony ovládají. Kromě toho piloti splňují potřebné certifikace a zkoušky, které stanovuje EASA. Společnost pak splňuje také registraci potřebnou pro provoz bezpilotních systémů na Úřadě pro civilní letectví České republiky.