Tipy, jak originálně požádat svou vyvolenou o ruku

Její úsměv vám rozzáří celý den, její dotek a vlídná slova vám vždy spraví náladu? Každý den se nemůžete dočkat, až budete večer spolu? Je pro vás nejlepším kamarádem, milenkou a nedovedete si své dny představit bez její přítomnosti? Nemáte žádné pochyby, že ona je ta pravá? Tak na jaké znamení ještě čekáte? Je nejvyšší část svou lásku ztvrdit u oltáře a svůj vztah oslavit se svou rodinou a přáteli u svatební tabule. Než však k samotné svatbě dojde, musíte (měli byste) svou vyvolenou požádat o ruku, jenže jak na to?

Inspirujte se jejími vlastnostmi a koníčky

Jistě svou nastávající ženu dokonale znáte, víte, jaké má koníčky, co ráda dělá ve svém volném čase nebo který povahový rys u ní převládá nad ostatními. Ráda běhá? Vyběhněte chvíli před ní a po kilometru čekejte na stezce. Briliantové zásnubní prsteny jsou nejlepší volbou, která by se měla v červené krabičce objevit. Vybírejte nadčasové zásnubní prsteny na webových stránkách klenotyaurum.cz a věřte, že se dočkáte kladné odpovědi.

 

Z téměř každého koníčku se dá vytvořit originální žádost o ruku, zapojte svou fantazii nebo vyrazte s kamarády na pivo a zasvěťte je do svých plánů. Některé návrhy vám možná budou přidat šílené, ale úplně je nezavrhujte. Je vaše nastávají romantická či spíše „bláznivá“? Žádost má dostat „na kolena“ ji, ne vás.

Mějte vždy na paměti, že ženy se vzájemně svěřují mnohem víc než muži a vaše žádost o ruku nezůstane utajená před sluchem žádné kamarádky. Pokud bude mít vaše vyvolená úžasnou historku o tom, jak jste ji požádal o ruku, učiníte ji převelice šťastnou.

Dárky k výročí svatby

Stylové briliantové šperky jsou ideálním způsobem, jak svou ženu potěšit při jakékoliv významné životní události, včetně výročí svatby. Briliantové šperky se dají sladit s jakýmkoliv outfitem a na vaší ženě nebudou zářit jen její šperky, ale také její pleť při pohledu na váš zamilovaný a oddaný výraz.