Nechte se inspirovat luxusními vůněmi

Milujete vůni luxusu, ale nechcete za ni utrácet nesmyslné částky? Závidíte kamarádkám za kterými se line nádherná vůně, kterou vy si nemůžete dopřát? Chcete obdarovat méně majetnou kamarádku a dopřát ji trochu luxusu, který si zaslouží? Neutrácejte desetisíce za značkové parfémy a pořiďte si imitaci parfémů, které vám zajistí stejnou vůni jako originály. Kde kvalitní imitace parfémů sehnat?

Dopřejte si luxusní vůně za nízké ceny

Na webových stránkách esensino.cz objevíte napodobeniny parfémů mnoha známých značek, které si účtují vysoké sumy právě za svou značku. Samotná náplň parfému není tolik drahá, proto i kvalitní napodobenina může stát mnohonásobně méně.

Vonné esence dovážené z Francie, které se používají při výrobě parfémů Esensino, jsou zárukou kvality a dlouhého působení samotného parfému. Použití vonných esencí je minimálně 18%, což se vyrovnává značkovým drahým parfémům. Neplaťte za značku, ale za parfém. Levné parfémy vám udělají stejnou službu, jako ty drahé.

Jak správně parfém používat?

Mnoho žen a často i mužů jsou schopni „vyplácat“ parfém při několika použitích a vůbec jim nejsou divné záchvaty kašle, které má jejich okolí, když kolem projdou. Pokud ze sebe necítíte vůni parfému, neznamená to, že ji necítí ani ostatní.

Parfém aplikujte na místa, kde cítíte svůj tep, který pomůže jeho postupnému uvolňování. Pod uši, na vnitřní stranu zápěstí a v letních měsících můžete také ke kotníkům. Na všechna místa postačí jedno stříknutí či jen pár kapek.

Před samotným nánosem parfému, místa potřete hydratačním krémem. Parfém tak z vás bude cítit po celý den zcela přirozeně a příjemně pro vaše okolí.

Při aplikaci na vnitřní stranu zápěstí má mnoho lidí sklon je o sebe třít, což je velká chyba, Parfém nechte volně zaschnout, docílíte tím efektivnějšího uvolňování.