Chcete rozesmát své okolí svým vtipným outfitem?

Rádi se originálně oblékáte a svými kousky bavíte své okolí? Je pro vás důležitá kvalita oblečení, ovšem nuda a fádnost není nic pro vás? Blíží se narozeniny vašeho kamaráda a marně tápete po vhodném dárku, který ho rozesměje, potěší a neskončí zapomenutý na dně jeho skříně? Jednou z možností je vymyslet svůj jedinečný motiv a nechat si ho vytisknout, ovšem ne každému se v hlavě zrodí vtipné nápady. Při prohlížení webových stránek bastard.cz se budete, při prohlížení zboží, po celou dobu smát a nebudete věřit, že takové „vtípky“ je někdo schopný vymyslet.

Kvalita především

Společnost Bastard se soustředí především na trička, kde jejich vtipné motivy vyniknout nejvíce. Dámská a pánská trička, ale také ostatní oblečení je vyrobeno z kvalitní příjemné bavlny. Veškeré oblečení má dlouhou životnost a potisk se běžným praním v pračce neponičí ani po několika použitích. Oblečení se nejen příjemně nosí, majitelé také často slýchají: „Jé, Ty máš boží tričko. Kde jsi ho koupil/a?“

Nevíte, jaké téma motivu vybrat?

Motivů vtipných nápisů a obrázků objevíte na stránkách opravdu mnoho. Vybírat můžete z narážek na alkohol, seriály, zvířat, geeky, ale také párová trička (i spodní prádlo), zamilovaná (nic kýčovitého nečekejte), sportovní nebo svítící ve tmě. Kategorií je mnohem více a velkým plusem stránek je, že si svůj motiv můžete v jednotlivých kategoriích vyfiltrovat.

Stále si nejste jisti, které tričko bude nejlepším dárkem pro vašeho kamaráda? Přestaňte dumat a kamarádovi jednoduše darujte dárkový poukaz, který firma Bastard také poskytuje a nechte výběr na něm samotném.

Další kousky s vtipnými motivy

Kromě triček můžete se stejným motivem objednávat mikiny, stále více oblíbené ponožky, vaky na záda, tílka, spodní prádlo, tašky osušky se kterými budete na pláži nepřehlédnutelní.