Stínící technika zvyšuje komfort bydlení

Chcete-li si v létě posedět na terase, aniž by vám svítilo sluníčko do očí, pořiďte si elegantní markýzu. Chránit před palčivými paprsky se můžete i uvnitř domu či bytu, a to vnitřními nebo venkovními žaluziemi. Tato stínící technika vám ochrání i nábytek, zejména čalouněný, který velmi trpí. Žaluzie mají ovšem i další význam. V zimě vám uspoří náklady na vytápění, odhluční váš interiér od vnějšího hluku, nebo pokud máte rádi odpočinek v naprosté tmě, stačí žaluzie zatáhnout. Venkovní žaluzie Praha mají význam i pro vaši bezpečnost, neboť dokáží odradit případné zloděje. Odjedete-li na dovolenou, můžete tak ze svého obydlí vytvořit spolu s dalšími bezpečnostními prvky nedobytný hrad.

Co jsou to markýzy

Markýzy jsou jakýmsi mobilním přístřeškem, který vás na terase nebo balkóně ochrání před prudkým sluníčkem nebo před drobným deštěm. Tuto jedinečnou stínící techniku si můžete pořídit jak ve městě, tak na venkově, případně i na rekreační chalupě, kde pravděpodobně trávíte v létě nejvíce času. Při výběru vhodné markýzy se zaměřte především na to, kam budete chtít markýzu umístit. Výrobce CLIMAX, který představuje špičku v tomto sortimentu, nabízí markýzy výsuvné nebo kazetové. V obou případech se jedná o vysokou kvalitu, účelnost i eleganci.

Rolety

Další stínící technikou jsou rolety, jejichž instalací do oken zabráníte pronikání hluku z rušné ulice do vašeho interiéru. Rolety Mladá Boleslav ocení také lidé pracující na směny, kteří si mohou ve dne vytvořit díky zataženým roletám ve dne naprostou tmu. Výhodou rolet je také pestrá nabídka barevných odstínů, takže si můžete vybrat rolety, které budou ladit s ostatním vybavením vašeho interiéru. Také vzorování látkových vnitřních rolet je inspirováno nejnovějšími módními trendy.

Proč zrovna CLIMAX?

Společnost Servis Climax, a.s. je největším výrobcem stínící techniky v ČR. Jejím regionálním autorizovaným prodejcem je firma Kolář z Brandýsa nad Labem. Veškeré zboží můžete snadno nakoupit online na Climax-kolar.cz. Zájemcům z řad fyzických i právnických osob nabízí markýzy, venkovní žaluzie a rolety. Výhodou je, že si můžete objednat stínící techniku na míru, a to od zaměření až po montáž i následný servis.