První dojmy z používání Pulze

Milovaný i proklínaný. Tabák se naprosto oprávněně řadí mezi jedno ze žhavých témat, které společnost rozdělují na dva názorově poměrně vyhraněné tábory. Jedni na něj nedají dopustit a považují ho za neodmyslitelnou součást svého životního stylu, druzí ho vnímají jako zhmotněné zlo. Nadšencům s oblibou předhazují negativa, která jsou s užíváním těchto výrobků neodmyslitelně spjata. Faktem však je, že více než samotným uživatelům, zmiňovaná negativa vadí jejich okolí. Zápach oblečení a vlasů nebo zadýmené místnosti se pro ně staly běžnou součástí života, kterou už vlastně ani nevnímají. Je ale postupné vytěsnění a cílená ignorace jediné možné řešení této situace?

V čem je zakopaný pes?

Tuto otázku si kromě uživatelů nesčetněkrát kladli i samotní výrobci. Právě i díky tomu je tak v současnosti na trhu řešení, které uživatelům nabízí možnost, jak negativní vlivy jejich oblíbeného rituálu zcela obejít. Že to zní jako sci-fi? Ale vůbec!

Za většinou těchto nešvarů stojí jeden společný jmenovatel, a tím je kouř. Během používání klasických tabákových výrobků dochází k uvolňování požadovaného nikotinu na principu procesu hoření. Během něj ale také vznikají toxické látky jako:

  1. je oxid uhelnatý

  2. nebo dehet.

Jedná o jedny z nejškodlivějších složek celého procesu. Klíčem k úspěchu se proto stalo nalezení způsobu, jak se vypořádat se zmiňovanými látkami.

Technologie vpřed!

To se velmi elegantně podařilo vyřešit nejrůznějším elektronickým alternativám, které proces hoření zcela nahradily. Mezi jedny z  nejoblíbenějších variant v současnosti patří zařízení na zahřívaný tabák. Ty k uvolnění nikotinu tabákovou náplň pouze zahřívají na požadovanou teplotu. Velké oblibě se těší například Pulze. Díky pokrokové technologii už vám nemusí dělat těžkou hlavu:

  • zažloutlé zuby a nehty

  • pasivní obtěžování okolí

  • zadýmené místnosti

S Pulze si tak můžete vychutnat váš oblíbený rituál s klidným svědomím.

Autor: Elena Gotfried