Prodejní stánek s nůžkovou konstrukcí je ideální volba. Co vše dokáže?

Jste podnikatelé a objíždíte nejrůznější venkovní festivaly? Snažíte se na každém z nich prodat co nejvíce produktů? Pak se rozhodně neobejdete bez poctivého prodejního stánku. Proč si musíte zvolit zrovna nůžkovou konstrukci?

Nízká hmotnost a snadné složení

Prodejní stánek s nůžkovou konstrukcí váží pouze několik kilogramů, takže ho hravě přenesou i děti či starší osoby. Jeho složení/rozložení je přitom otázkou maximálně deseti až patnácti minut. Tento úkol vyřešíte ve dvou lidech, a to bez jakéhokoliv nářadí. Stačí pouhé ruce.

Reklamní stánek nůžkového provedení je navíc levnější než konkurenční varianty:

  • Ocelové stánky vychází přibližně na 5–8 tisíc korun.
  • Hliníkové stánky vychází přibližně na 9–15 tisíc korun.
  • Hliníkové stánky s hexa profilem vychází přibližně na 16–24 tisíc korun.
  • Profesionální hliníkové stánky vychází přibližně na 22–32 tisíc korun.

Výsledná cena samozřejmě závisí na zvolených rozměrech. Máte k dispozici 2 × 2 / 2 × 3 / 3 × 3 / 3 × 4,5 / 6 × 3 metry. Potřebujete mnohem větší prostory? Pak si zkrátka pořiďte více jednotlivých kusů a spojte je. Snadno tak získáte libovolně velký stan.

Další dodatkové služby pro podnikatele

Pokud sháníte párty stan, obraťte se na známé odborníky ze společnosti Expo dům. Ti patří mezi největší dodavatele těchto produktů v celé ČR. Mají k dispozici desítky a desítky typů stanů – od hliníku až po ocel.

Zároveň vám moc rádi zajistí i nažehlování, sítotisk či sublimační potisk loga, obrázků a dalších podkladů. Díky tomu váš stan opravdu prokoukne a lidé si ho všimnou. Moc rádi vám poradí i s designem.

Zároveň si můžete pořídit i dodatkové vybavení, jako jsou bannery s očky, roll-upy, ubrusy na rozkládací stoly, beachflagy, zátěže na stan, náhradní díly, plachty…

Zdroj náhledové fotografie: pexels.com