Pivní trička – originální dárek pro muže, kteří si rádi zajdou na jedno, dvě nebo tři…

Češi jsou národem pivařů. To znamená, že v každé rodině se najde minimálně jeden, v lepších rodinách až dva milovníci ze sedmého schodu správně nachlazeného pivka. Tyto pivní fandy určitě potěší originální pivní tričko.

Pánské pivní triko
Pánské pivní triko

Široký výběr potisků

Pivní trička jsou sice dárek jak se říká „ měkouš “, ale „ měkouš “ pro pořádný chlapy, leckdy pro opravdový tvrďáky, kteří si rádi zajdou s kámošema do hospody a chtějí se pořádně zasmát. A k tomu jsou originální pivní trička jako dělaná. Darujte např. tričko s nápisem „ Jdu jen na jedno“. S tímto tričkem bude váš muž nebo přítel vědět, kdy se má vrátit domů:-). Pro prostorově výraznější pivaře zas bude ideální volbou tričko s vtipnou kresbou pivaře a nápisem „Piju rád a je to na mně znát“. Trička jsou v nabídce až do velikosti 4XL. Vybírat můžete z desítek motivů a barev.

Pánské pivní tričko
Pánské vtipné pivní triko

Pivní tričko jako dárek k narozeninám

Slaví váš pivař narozeniny? Nechte mu na tričko vytisknout jeho věk nebo rok narození. Vyberte si vtipný potisk a věk vašeho muže napište jednoduše do poznámky k objednávce. Do 3-5 dní od nákupu máte tričko doma. Pak už stačí narozeniny pořádně zapít!

Pivní tričko pánské
Pivní tričko pro pány

Pivní trička se jmény

Žhavou novinkou letošního roku jsou pivní trička se jmény. Na tričko se dá vytisknout jakékoliv jméno, tak se nebojte být kreativní, ať se chlapi v hospodě pobaví na váš účet:-).

Pivní tričko se jménem
Pivní tričko se jménem

Kde trička zakoupit?

Super pivní trička nabízejí na eshopu www.HobbyTriko.cz. Tričko si objednáte jednoduše několika kliky a do 3-5 dní máte tričko doma. Nikde jinde neseženete takový výběr motivů a velikostí. E-shop garantuje kvalitní materiál i potisk a bezproblémovou výměnu velikostí.

Triko pro pivaře
Triko pro pivaře

Prvotřídní kvalita

Originální pivní trička z eshopu www.HobbyTriko.cz jsou vyrobena ze 100% bavlny předního evropského výrobce textilu. Trička jsou potištěna nejmodernější technologií na trhu. Potisk se neloupe, nepraská a je příjemný na dotek. Nejedná se o levné a nekvalitní zažehlovací fólie, ale o opravdový potisk. Firma si zakládá na kvalitě materiálů a milému a vstřícnému přístupu k zákazníkům. Důkazem toho jsou i kladné recenze zákazníků, kteří se do eshopu rádi vrací. Tak pokud váš muž chodí do hospody na pivko nebo si ho rád vychutná doma u televize, vtipné pivní tričko pro něj bude idální dárek. Nakupovat můžete jak pánská pivní trička, tak i dětské pivní trička.