Montované haly to je rychlé a kvalitní zastřešení

Montované haly nabízejí svým uživatelům celou řadu výhod. První z nich je stavba haly na klíč a dle vašich požadavků. Mezi další výhody beze sporu patří výhodná cena, nízké náklady na údržbu, možnosti rozšíření stávajících prostor či napojení haly na již existující prostory, velmi snadná a především rychlá montáž, neboť není potřebná výstavba betonových základů, a v případě potřeby i demontáž.

Halu lze postavit na stávajícím povrchu, je však potřeba brát v úvahu parametry dané haly. Ke každé hale lze vybrat i celou řadu doplňků, mezi něž patří zateplovací systémy, umělé osvětlení nebo odvětrávání. https://www.haly-polak.cz/ nabízejí maximální využití prostoru, neboť vám postaví halu přesně dle vašich potřeb. Halu lze též propojit se stávající budovou.

Využití montovaný hal

Montované haly využívá celá řada podnikatelů, ale i soukromých osob či organizací.

Jízdárny

Montované haly jsou ideální pro zastřešení jezdeckých hal a jízdáren. Lze zastřešit stávající venkovní prostor nebo postavit jízdárnu novou. Montovaná hala zajistí pohodlí nejen koním, ale i jezdcům a diváků a je vhodná nejen pro výcvik či chov koní, ale i pro pořádání jezdeckých závodů či výstav koní.

Sportoviště

Montované haly můžete využít i jako krytí pro venkovní sportoviště. Velmi často se využívají jako kryté sportovní haly pro tenis, fotbal či florbal a jsou ideální pro zakrytí fotbalového hřiště, ledové plochy nebo venkovního bazénu. K halám lze přistavět i zázemí pro sportovce nebo tribuny pro diváky.

Montované haly lze využít i jako hangár pro letadla, lodě nebo jinou větší techniku.

Zemědělské využití

Velmi často se montované haly využívají i v zemědělství a to jako obloukové haly pro dobytek, pro skladování sena, slámy či dalších zemědělských plodin, pro zastřešení zemědělské techniky či silážních jam.

Podnikatelská sféra

Podnikatelé využívají montované haly pro zastřešení výrobních linek nebo při skladování techniky, materiálu či hotových výrobků.