Tiskárna – vyrobí banner i samolepky na míru

Potřebujete nechat vyrobit nějaké ty samolepky, bannery nebo letáky, ale vůbec nevíte, na koho se obrátit? Klasický tisk, když potřebujete vytisknout nějaké ty materiály, zvládnete v pohodlí domova, bez větších problémů. Co když budete potřebovat něco jiného? Něco, co klasická tiskárna nezvládne. O to se vám mohou postarat v profesionální tiskárně.

Levný online tisk

ABC tiskárna je zaměřená na online tisk. Můžete si vybrat z opravdu široké nabídky přesně to, co chcete nebo co aktuálně potřebujete. Jejich portfolio je rozmanité, proto zde bez problémů najdete letáky, vizitky, plakáty, vstupenky, pozvánky, bannery, tisk samolepek a mnoho dalšího. Pokud jste nenašli v nabídce přesně to, co hledáte, nebojte se. Nemusíte kvůli tomu hledat dál. Stačí kontaktovat tiskárnu a popsat jí svůj požadavek. Jejich velkou devízou je profesionalita a individuální přístup, takže se budou snažit vyhovět všem vašim požadavkům.

Potřebovali jsme rozšířit naší restauraci mezi lidi. Zřídili jsme si účet na sociálních sítích, nechali to vyhlásit v rozhlase, ale přemýšleli jsme, co dál“ začíná popisovat majitel pizzerie Dominik. „Následně nás napadlo natisknout základní jídelníček na letáčky a nechat je rozvést po okolních vesnicích. To se ukázalo jako dobrý krok, protože k nám chodili lidé, kteří přišli na základě těch letáčků. Množili se nám však stížnosti na to, že k nám nejde pořádně trefit“ popisuje.

Je pravda, že jsme tak trošku zapadlí, schovaní v jedné z ulic a nejde nás ihned vidět. I kvůli tomu jsme si nechali vyrobit banner. Výroba bannerů nám poradila, co všechno by na banneru mělo být, jak velký by měl být a také to, z jakého materiálu, by měl být. Osobně bych sáhl po tom nejlevnější, v rámci úspor. Bylo mi však doporučeno, když bude banner venku, zvolit jinou úpravu. Dal jsem na radu odborníků a cokoliv budu potřebovat natisknout, vím, kam se obrátit“ uzavírá Dominik.