Kvalitní stroje pro průmysl i zemědělství

Společnost Konel Zlín nabízí nejen stroje, ale také jejich případné opravy, jež zajišťují zkušení mechanici. Svoji nabídku obohacuje o modernizaci konvenčních strojů, které jsou často zastaralé a mají nespolehlivý řídící systém, který je vyměňován za nový, modernější a spolehlivější. Variátory a převodovky jsou nahrazovány pevným převodem a frekvenčním měničem. Samozřejmostí je spolehlivost, profesionální přístup, přesnost a kvalita práce.

Tipy pro vás

Stroje jednoúčelové

Společnost se zabývá návrhy, konstrukcí a výrobou speciálních druhů jednoúčelových strojů a zařízení. Veškeré návrhy a konstrukce probíhají dle přání a potřeb zákazníka. Do návrhů i jejich zpracování se odrážejí dlouholeté zkušenosti a potřebná praxe techniků, kteří se na veškerých činnostech podílejí. Během celého procesu dochází k pravidelné konzultaci celého týmu, tím je zaručena nejen kvalita, ale také přesnost a optimální řešení jednoltivých potřeb.

Mezi jednoúčelové stroje patří tester těsnosti kanystrů, jež se využívá pro kontrolu kvality vyrobených kusů na vstřikolisu. Díky němu dochází k eliminaci ztrát následně plněných kapalin do vadného kusu. K vyhodnocování testrem dochází po naplnění kanystru stlačeným vzduchem. Jestliže kanystr nesplní potřebné parametry, je odstraněn z dopravního boxu. Hodnoty měření se dají nastavit uživatelsky a to v závislosti na druhu nádob, které právě procházejí daným testováním. Jednoúčelové stroje z nabídky společnosti jsou vysoce spolehlivé a vítaná je i příznivá cena.

Stroje dřevoobráběcí

Pokud patříte mezi majitele společnosti, která se zabývá těžbou a zpracováním dřeva, pak uvítáte dřevoobráběcí stroje, které vám usnadní práci. Stroje z nabídky zajišťují měření a regulaci pořezové rychlosti linek, měří velikost řezaného materiálu a ohlídají velikost hoblin, zajistí třídění nařezaného materiálu, optimalizaci otáček katru, řídí nakulování klád, dopravníky a centrování klád do katru. Výhodou je vizualizace procesů na PC či dotykových panelech, archivace dat či vzdálená správa.