Jazyková škola Praha

Známé úsloví „kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“ má stále svou platnost. Při dnešních možnostech cestovat, pracovat nebo studovat v zahraničí je znalost nějakého světového jazyka téměř nutností. Zájemcům o výuku cizích jazyků slouží jazyková škola praha, která byla otevřena v roce 2009 v centru Prahy pod názvem Britanicca. Zakrátko si získala popularitu jednak díky zajímavému výukovému programu, a jednak kvalitními lektory. K přednostem této jazykové školy patří také systém zapůjčování učebnic, příznivé ceny za výuku a atraktivní nabídky pro věrné studenty. Novinkou jsou studijní pobyty v Itálii, Španělsku či na Maltě.

Průběh výuky

Ve škole se vyučuje deset světových jazyků a na výběr je program individuální, firemní či skupinový kurz. Kurzy mají zaměření všeobecné, konverzační, obchodní, nebo jsou koncipovány jako příprava ke zkouškám. V nabídce školy jsou také intenzivní a víkendové kurzy. Jednotný metodický přístup je kombinován s kreativním procvičováním ústních (poslech, čtení, mluvení) a písemných dovedností každého studenta. K výuce se používají moderní učebnice, audio i video prostředky. V rámci výuky seznamují lektoři studenty i s informacemi o daných zemích, ve kterých se vyučovaným jazykem hovoří. Díky fascinujícím videomateriálům BBC a National Geographic se studenti seznámí i s rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou.

Vyučované jazyky

Jazyková škola Britanicca nabízí kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, a to ve všech úrovních. To znamená jak pro naprosté začátečníky, tak pro pokročilé začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé, velmi pokročilé, ale i pro nejpokročilejší, kteří se chtějí připravit na složení státní zkoušky. Škola pořádá i kurzy češtiny, které jsou určeny pro cizince pracující či studující v ČR. Lektorský sbor jazykové školy Britanicca tvoří většinou rodilí mluvčí, kteří hovoří dobře česky.

Kde školu najdete?

Do 18.12. t.r. platí akce, ve které se lze přihlásit do zimního kurzu. Jazyková škola Praha 2 se nachází v Bělehradské ulici čp. 79. Je to kousek od stanice metra I.P.Pavlova a čekají zde na vás nové hezké prostory a příjemní lektoři.