Kde hledat pomoc aneb když mám rozbitý notebook

Nejde vám zapnout notebook, nereaguje na zapnutí, nefunguje mu klávesnice, zasekává se, přehřívá či hlasitě hučí? Vašemu notebooku pravděpodobně dochází síly a bude potřebovat opravu. Nejčastěji se tyto závady objevují až po dvou letech, tedy po reklamační lhůtě. Kdo vám v takovém případě může s opravou pomoci?

Obraťte se na odborníky

Nedoporučujeme vám, abyste se do opravy notebooku pouštěli sami. Obraťte se na odborníky z rgservice.cz, které si s výše uvedenými závadami, ale i mnohými dalšími, dokážou hravě poradit. Problémem pro ně není ani politý notebook. Na rozdíl od většiny servisů, kterým chybí dostatečné znalosti a dovednosti pro opravu základní desky a nabídnou vám nákladnější výměnu celé desky, vám vymění jen vadné součástky na původní desce, tedy vás oprava vyjde mnohem levněji.

Diagnostika a stanovení ceny zdarma

Skvělé také je, že vám nabízí diagnostiku zařízení a stanovení ceny opravy naprosto zdarma. Nemusíte se tak bát, že by začínali ihned opravovat notebook, aniž byste věděli, na kolik vás oprava zařízení vyjde.

Jak postupovat?

Pokud budete mít zájem o opravu, vyplňte formulář na jejich stránkách a objednejte si opravu zařízení. Notebook můžete buď sami doručit do servisu, tedy do Třince, či můžete využít možnosti svozu. Ten zajišťuje přepravní společnost GLS, která notebook vyzvedne a odveze do servisu. Cena přepravy do servisu a zpět činí 240 Kč. Poté dochází k diagnostice a je vám navržena cena opravy. Ta začíná až ve chvíli, kdy cenu schválíte. Oprava je obvykle provedena do 10 pracovních dnů, poté je vám zboží odesláno opravené, otestované zpět na dobírku. Navíc na všechny opravy je záruka 3 až 24 měsíců, podle typu opravy. Pokud tedy potřebujete opravit notebook, obraťte se na oprava notebooku Brno.