Jednoduché hledání řemeslníka

Sehnat dobrého řemeslníka může být neřešitelným problémem zvláště ve městech. Na venkově to bývá jednoduší, neboť stačí zajít do místní hospody a poptat se. Ne vždy ovšem můžete mít úspěch a navíc nemáte obvykle příliš velkou možnost výběru. To naopak umožňuje poptávkový portál, který najdete na internetových stránkách pod označením Trh poptávek.

Co můžete poptávat?

Poptávat můžete cokoliv, co zrovna potřebujete, protože portál Trh poptávek má kontakty na tisíce řemeslníků a firem po celé ČR. Vaše poptávka se může týkat jak řemeslných prací jakéhokoliv druhu, zrovna tak služeb, ale také stavebního materiálu, elektroniky, strojů, ubytování a mnoha dalších produktů či služeb. Na portál si můžete umístit i svou poptávku na stavbu domu, na dodávku tepelného čerpadla nebo na rekonstrukci kuchyně na míru. Také můžete poptávat například partu lidí, kteří by byli ochotni vám pomoci při rekonstrukci domu. Předností portálu Trh je skutečnost, že můžete zadat poptávku zdarma.

Jak portál funguje?

Nejprve do příslušné kolonky zadáte svůj požadavek, který trh pohledávek zpracuje a poté jej rozešle všem řemeslníkům, firmám nebo poskytovatelům služeb, které má ve své databázi. Jednotliví dodavatelé vás pak budou téměř ihned kontaktovat, takže si budete moci vybírat z mnoha nabídek podle konkrétních podmínek včetně předložené cenové kalkulace. Každá tržní nabídka bude obsahovat i kontaktní spojení na příslušného dodavatele, nebo se vám někteří ozvou telefonicky. Vy si tak můžete určovat podmínky a domlouvat se na podrobnostech.

Svou poptávku můžete upřesnit

Aby vaše poptávka po řemeslnících byla co nejpřesnější a pro všechny dodavatele nejsrozumitelnější, můžete ji konkretizovat připojením vizualizace, fotografie či jiné dokumentace. Dodavatelům tak pomůžete, aby si mohli udělat lepší představu o vašem požadavku. Tím přispějete k urychlení případné zakázky a také k upřesnění cenové kalkulace.