Jíst zdravě – není to takový problém!

Občas se stane, že váš jídelníček není tolik vyvážený, jak potřebujete. Nestíháte vařit, pravidelně jíst. Snídani zhltnete v poklusu, většinou to, co si koupíte v obchodě, následně si dáte v práci kávu, když má někdo nějaký svátek nebo narozeniny, pak zhltnete zákusek nebo chlebíček. Oběd sníte ve spěchu, protože třicet minut je na něj málo, většinou něco nezdravého. Po příchodu domů pak máte druhou směnu. A sníte vše, na co narazíte. Dokončíte to večer u televize. A kilogramy jdou nahoru jedna radost!

Řekněte přibírání na váze stop

Ve chvíli, kdy nedopnete kalhoty nebo vidíte změněnou cifru na váze, začnete přemýšlet nad tím, co dělat. Je potřeba začít se stravovat jinak. Zase zhubnout na svou původní váhu! BMI kalkulačka vám pomůže vypočítat BMI index a když ten není úplně optimální, pak začínáte tvrdě a najedete na dietu. Mnohdy vám nepomůže, protože si zbytečně seškrtáte vše, co vaše tělo potřebuje. Nezhubnete a bude vás to trápit ještě víc. Zkuste to jinak. Jednoduše a s přehledem!

Přehled vám zajistí kalorické kalkulačky. Díky nim se dozvíte, jak jsou konkrétní potraviny energeticky náročné, kolik obsahují kalorií a jestli se tedy vyplatí dát si daný pokrm nebo jej raději jinak upravit. Díky nim je redukce váhy jednodušší, bez zbytečných problémů a starostí, jestli je v dané potravině, kterou chcete sníst, hodně sacharidů nebo tuků. Hubnutí může být součást vašeho života!

Chce to jen myslet na to, co jíte. Zdravý jídelníček je základním kamenem. Jíst pětkrát denně, pít vodu a neslazené čaje, začít se pravidelně hýbat, cvičit, posilovat. Můžete se jít každý den na hodinu projít, můžete cvičit v posilovně nebo na společných hodinách. K tomu přidejte zdravé recepty a máte vyhráno! Kilogramy půjdou dolů bez většího odporu a vy získáte zpátky svou váhu!