Chystáte se na cestu do Prahy a budete shánět ubytování?

Praha patří mezi nejkrásnější města na světě a každoročně ji navštíví přes 7 miliónů turistů. Sehnat proto ubytování v Praze, poblíž centra, je často nadlidský úkol. Hotely jsou předražené nebo mají plno i na několik měsíců dopředu. Je šance sehnat slušné ubytování v okolí centra Prahy? Akát Pension leží v blízkosti centra i zastávky metra a tramvaje, proto se k němu snadno dostanete z vlakového nebo autobusového nádraží. Ubytování pension nabízí hned několik typů, proto jsou schopni uspokojit každého hosta.

Jedete do Prahy pracovně?

Pokud se chystáte do Prahy na krátkou pracovní cestu, využijte pokoje penzionu, které jsou ke krátkodobému pobytu ideální. K dispozici mají také jednolůžkové pokoje, takže nemusíte platit za postel navíc, kterou nepotřebujete, což se často v běžných hotelech nebo pensionech stává. Pokoje jsou velmi útulné a máte v nich vše potřebné, včetně vlastního sociálního zařízení a televize.

Chystáte se na výlet s celou rodinou?

Praha o Vánocích láká k návštěvě a slibuje mnoho krásných zážitků pro celou rodinu. Vánoční Prahu si jistě nestihnete projít během dne, budete toužit toho vidět, co nejvíce. Prostorné apartmány v pensionu Akát jsou plně vybaveny a děti i vy máte dostatek prostoru. Můžete tak strávit v Praze i více dní a současně se dobře ubytovat.

Jeďte na Silvestra do Prahy s kamarády

Sehnat levný a kvalitní hostel v Praze není tak těžké, pokud zkusíte pension Akát. Hostelové pokoje mají základní vybavení a jsou přizpůsobeny i pro větší počet lidí. Proto je využívají také školy na školní akce a výlety.

Součástí pensionu je také příjemná restaurace, ve které si může objednat polopenzi. Vaří českou i mezinárodní kuchyni a oběd si můžete vybrat z pěti nabízených jídel. Snídaně jsou podávány formou bufetu.