Začátek nového života v Praze může být jednodušší

Okřídlené úsloví hovoří jasně. Každý začátek je těžký. To rozhodně nechceme nějak zvláště rozporovat, ale usnadnit si start v novém zaměstnání, které jste získali po odchodu ze školy, jistě potěší. Ekonomické bydlení, které splňuje všechny moderní nároky a slibuje výbornou dopravní dostupnost po celém městě. Auto nechte doma, MHD vás v Praze sveze naprosto kamkoliv. A to není jediný důvod, proč dát přednost našemu hlavnímu městu.

Realitku nechte stranou, bez její asistence ušetříte

Když hledáte ideální pronájem, možná není od věci se trochu porozhlédnout v inzerátech, které nabízejí realitní kanceláře. Naznačí vám, jakou cenu za měsíční nájem očekávat, ve kterých čtvrtích je největší zájem. A když se přitom pořádně zadíváte na mapu, zjistíte vše potřebné – občanská vybavenost, zastávky MHD, obchody, kultura, dostupnost metra nebo vlakového nádraží a tak podobně.

Pronájem bez realitky Praha je dobrou variantou i z toho důvodu, že ušetříte za provizi. Ta se často pohybuje ve výši jednoho měsíčního nájmu. Když ale v Praze teprve začínáte, může to pro absolventa být poměrně velká suma. Proč ji tedy raději nemít v kapse?

V centru budete hned, vítá vás Praha 10

Ideální místo pro život, chtělo by se říci. Vždyť Praha 10 nabídne vše, co moderní člověk potřebuje k životu, včetně spousty zelených ploch, na nichž se dá relaxovat procházkami o víkendech nebo po pracovní době. Malá garsonka s desetitisícovou kaucí, to je pro začátek zajímavá nabídka. Metro je doslova jen pár kroků, totéž platí o bance, fitness centru nebo supermarketu. Vše tak budete mít v jednom místě a není třeba cestovat někam daleko, když si chcete zacvičit nebo udělat nákup na víkend.

A kdybyste snad chtěli nejprve nezávazně vyzkoušet, jak se vám v tomto milionovém městě zalíbí, klidně můžete. Levné ubytování Praha nabízí zázemí pro jednotlivce i páry, a to za velmi výhodnou cenu.