Cashback – šetřete při svých nákupech!

Ušetřit chce snad každý. Hlídáte si nejrůznější slevy, jste zaregistrovaní u prodejců, možná i v nějakém tom jejich slevovém klubu, kde získáte několik procent slevu na vybrané kousky oblečení a podobně. Můžete však šetřit bez ohledu na to, zda zrovna probíhají nějaké slevy nebo ne. Ušetříte vždycky, určité procento a můžete tak nakupovat kdekoliv na internetu, v kterém obchodě jen chcete. Jak je to možné? Říká se tomu cashback!

Peníze dostanete zpátky

Ano, cashback, tedy peníze získáte zpátky. Je to velmi jednoduché! Nečekáte na žádné speciální akce, slevy nebo dny, kdy jsou některé výrobky za polovinu. Dokonce ani nemusíte nikam chodit do obchodů, vystát si frontu, protože když jsou slevy, bývají obchody plné lidí. Rozhodnete se ráno v práci, že by váš botník zasloužil menší obměnu? Odpoledne můžete na internetu vybírat boty, které se vám líbí, koupit si je a máte hotovo! Nic složité, jen stačí nakupovat přes Tipli. To je cashback portál, který vám následně bude vracet určitou část z částky.

Jak nakupovat?

Je to velmi jednoduché, z široké nabídky obchodů, slev a kupónů si vyberete přesně to, co potřebujete. Slevy online jsou tak velmi rychlé a kdykoliv k dispozici. Vyberete si takový obchod, který aktuálně potřebujete, navštívíte daný obchod přes Tipli stránku. Poté už vše probíhá tak, jako doposud. Jakmile v obchodě koupíte vše, co potřebujete, zaplatíte tak, jak jste zvyklí.

Následně čekáte na své zboží. Na Tipli.cz se připíšou peníze zpět na váš účet. Ten si následně můžete vybrat, kdykoliv potřebujete. Je to velmi jednoduché, rychlé a ušetřit můžete opravdu na všem. Přes Tipli nakoupíte v lékárně, dekorace do bytu, oblečení na About You, boty na eObuv a mnoho a mnoho dalšího! Šetřit můžete i vy, pohodlně, jednoduše a čemkoliv chcete.