Jak si políčit na zloděje?

Každý z nás si chce svůj majetek chránit. Především rodinné domy jsou velkým lákadlem pro nechtěné návštěvníky? Jak se jim bránit? Možností je několik.

Dokonalé zabezpečení domu

Prvním předpokladem pro to, aby se do domu nedostal někdo cizí, jsou vhodné vstupní dveře. Tady máme dvě možnosti. Jednou z nich jsou upravené vstupní dveře opatřené bezpečnostními zámky a dalšími bezpečnostními prvky a druhou variantou pak jsou přímo dveře bezpečnostní. Tady je však nevýhoda, že je pouze omezený výběr modelů. A vzhledem k tomu, že někdy vchodové dveře vytvářejí dosti podstatný prvek celé stavby, tak s jejich pořízením celá řada majitelů rodinných domků otálí. Dále je potřeba zabezpečit další vstupní prostory do domu. Pokud máte v přízemní velké části domu prosklené, za úvahu stojí bezpečnostní fólie, které v žádném případě nijak neovlivní atmosféru bydlení. Pokud často pobýváte mimo domov, ideální volbou jsou pak fotopasti Bunaty.

Proč právě fotopast?

Fotopast je šikovné zařízení, díky jehož vhodnému výběru budete mít zajištěn celodenní monitoring okolí svého domu. Vzhledem k tomu, že monitoring probíhá i v noci, je potřeba vybírat modely s neviditelným nočním přísvitem, který během nočního focení není lidskému oku viditelný a případný nezvaný návštěvník tak nemá možnost zjistit, že používáte fotopast Bunaty, kterou by vám mohl také případně odcizit nebo alespoň poškodit či znehodnotit.

Při výběru fotopasti mějte na paměti také šíři úhlu záběru, který bývá standardně 50-60º. Chcete-li mít ihned k dispozici snímek, sáhněte do nabídky fotopastí s GSM modulem. Ta umí pořízené fotografie odesílat na e-mail či telefon. Fotopast umísťujte na taková místa, kolem kterých musí nezvaný návštěvník projít.

Pokud přemýšlíte nad nákupem fotopasti, rozhodně zavítejte do e-shopu fotopasti-bunaty.cz, kde naleznete nejen široký výběr celé řady modelů, ale také potřené i zajímavé informace týkající se výběru i provozu fotopasti.