Jak dlouho vydrží Pulze?

Elektronické tabákové alternativy dávají klasickým výrobkům čím dál více na frak. I jindy tradiční, věrní uživatelé totiž velice rychle pochopili, že tyto nové vychytávky jim mají opravdu hodně co nabídnout. V mnoha případech tak uživatelé neváhají a s chutí nahrazují krabičky svých oblíbených produktů za elektronické alternativy, které jim učarovaly nepřeberným množstvím svých benefitů, které kromě samotných uživatelů často oceňuje i jejich okolí.

V čem tkví kouzlo?

Velké oblibě se v současnosti těší zařízení na zahřívaný tabák. Díky moderní technologii umožní vychutnat si oblíbený rituál bez vstřebávání zbytečných pro tělo škodlivých látek. K uvolnění požadovaného nikotinu totiž není třeba tabák zapalovat. Náplň, která se vkládá do zařízení, stačí pouze zahřát na požadovanou teplotu. Díky této změně procesu uživatelé nevstřebávají do těla toxiny jako je:

  1. Oxid uhelnatý

  2. Dehet

Například u oblíbeného zařízení Pulze se tak celková škodlivost snižuje až o 94 %. Absence klasického kouře rovněž zamezuje vzniku dalších nežádoucích efektů, které se jindy neodmyslitelně pojí s užíváním klasických výrobků. Starost vám tak již rozhodně nemusí dělat:

  • Zápach oblečení

  • Žloutnutí zubů a nehtů

  • Zadýmené místnosti

Parťák po celý den

Úleva pro náš organismus však rozhodně není jediný benefit, který si získal srdce uživatelů. Pulze funguje na principu dobíjení. Podobně jako telefon ho stačí jednou za čas zapojit do nabíječky a máte vystaráno na poměrně dlouhou dobu. Na jedno nabití totiž vydrží zhruba na 20 užití. Během dne se tak nemusíte trápit s vyhledáváním zásuvek, nošením nabíječky či nabíjecího pouzdra a můžete si být jistí, že vás Pulze nezklame. Při správné údržbě a dodržování postupu při nabíjení máte také zaručeno, že se Pulze stane dlouhodobým spolehlivým parťákem. Na rozdíl od jednorázových elektronických alternativ totiž vydrží výrazně delší dobu. Ulevíte tak nejen vaší peněžence, ale i životnímu prostředí.

Autor: Elena Gotfried