Co by nemělo v koupelně chybět, aby byla praktická a designová zároveň?

Podobně jako jiné místnosti by i koupelna měla být designově vybavena. Zvláště u koupelny však musíme myslet také na to, aby byla praktická, vešlo se do ní vše potřebné a splňovala požadovaný účel. Ať už je vaše koupelna malá či velká, její vybavení zajistí koupelnový nábytek a vhodné doplňky.

Skříňky

Koupelny jsou zpravidla místnosti menších rozměrů, při pořizování koupelnového nábytku tak musíte pečlivě dbát na to, aby se do koupelny vešlo vše potřebné. Zvolit si můžete například nízké koupelnové skříňky, ale také horní či vysoké, kterým nechybí zrcadlo, možností jsou i skříňky pod umyvadlo, a to i včetně umyvadla, skříňky s košem na prádlo apod. Pokud je vaše koupelna opravdu malá, je pro vás dobrou volbou úzká skříňka do koupelny, která se vejde i do menších prostor.

Police

Praktickým řešením do malé koupelny jsou také police. V ideálním případě police na pračku či police nad pračku. Dobrým řešením však může být i policová skříň bílá, která se hodí do koupelny a nabízí dostatek úložného prostoru. Nemusíte se tak již stresovat z toho, že nemáte kam dát všechny svoje hygienické potřeby, dekorativní kosmetiku či ručníky.

Investice

Vybavení koupelny je celkem velkou investicí, se kterou byste však při pořizování nového bytu či domu měli počítat. Možností je pro vás však levný koupelnový nábytek, který vypadá krásně, ale finančně vás nezruinuje. Vybírat si můžete z rozmanité nabídky druhů nábytku, provedení i barev. Snadno si tak vyberete přesně ten nábytek, který si do vaší koupelny představujete. Můžete si zvolit vybavení v duchu čistoty, tedy bílé barvy, která i menší koupelny náležitě prozáří či zvolit nábytek tmavší, který se hodí do větších koupelen. Vybavte si koupelnu tak, aby se vám do ní vešlo vše potřebné a nechyběl v ní dostatek úložných prostor.