Život z ptačí perspektivy díky tandemovému seskoku

Nemůžete se dočkat, až se venkovní teploty přehoupnou přes dvacet stupňů, a Vy budete trávit každou volnou chviličku venku?

Tandemový seskok padákem jako bezva zábava na jaro

Jaro je jako stvořené ke sportování, dlouhým procházkám i adrenalinovým zážitkům. Rozkvetlá louka a na ní dopadající sluneční paprsky jako by dodávala po dlouhé zimě novou energii do žil. S Firmou na zážitky zažijete pořádnou dávku adrenalinu a vyzkoušíte si na vlastní kůži, jaké to je nechat se zlákat k něčemu na první pohled bláznivému. Možná Vás nikdy nenapadlo, že právě Vy získáte odvahu na tandemový seskok v Prostějově. Právě u tohoto zážitku se Vám podaří posunout laťku své vlastní odvahy o kousek dále. Napadá Vás otázka, co je vlastně tak neodolatelného právě na tomto adrenalinovém zážitku? Pravděpodobně byste dostali odpověď, že je to možnost létat volně jako pták. Po krátkém výcviku se nebudete muset obávat ani žádného rizika. Při volném pádu dosáhnete rychlosti až 200 km za hodinu.

Kam za tandemovým seskokem v Česku?

Poukázky na letošní nejbáječnější adrenalinový zážitek můžete zakoupit na internetovém e-shopu společnosti Firmy na zážitky a to přímo zde www.firmanazazitky.cz/tandemove-seskoky/. K výběru dostanete hned několik lákavých lokalit. Tandemovému seskoku padákem se můžete nechat oddat kdykoliv během jara až podzimu. Přičemž celý zážitek trvá přibližně hodinu a půl až dvě. Kdo si chce odnést doložitelnou vzpomínku na tandemový seskok padákem Kolín, jistě by mu neměla ujít příležitost k tandemovému seskoku padákem se záznamem. Ještě několik měsíců po seskoku, si budete moci tento záznam prohlédnout. A kdo ví, třeba se stane cennou součástí Vašeho rodinného dědictví.