Závětrné lišty a další plechování pro plastový šindel DDS II EUREKO

Je krásné, když můžeme ve vsi vidět krásné tradiční domy. Je to nejdůležitější součást kultury, dokud budou obce lemované domy s tradičním vzhledem, nikdy nezanikne kulturní hrdost a daná místa si zachovají svůj původní ráz. Ne všude dnes najdeme domy, které by zdobily krásné dřevěné šindele. Když je však spatříme, probudí v nás vzpomínky na krásné časy.

Popularita tradičních domů není na ústupu a stále častěji můžeme vidět na střechách šindele. Ačkoliv se vám dnes stále nabízí možnost koupit tradiční dřevěné šindele, stále častěji jsou nahrazovány plastovými. Velmi populární jsou především plastové šindele EUREKO DDS II. Pořizovat si dřevěné šindele znamená čelit řadě nevýhod. Plastové šindele jsou však jejich věrohodnou kopií a jediný, kdo bude vědět, že nejsou ze dřeva, budete vy.

Tyto šindele mají velmi velkou odolnost proti všem vlivům. Vyznačují se dlouhou životností, která je podložena zárukou 30 let. Materiál této krytiny je plně recyklovatelný a střecha s touto krytinou získá spolehlivou ochranu. Plastové šindele jsou odolné vůči teplotním výkyvům, mrazu, krupobití a jsou také velmi houževnaté. Jsou odolné vůči UV záření a zachovají si po celou dobu svou barvu. Vaše střecha zajisté ocení skutečnost, že je tato krytina velmi lehká a navíc se pokládá podobným způsobem jako dřevěné šindele. Pro tuto krytinu zajisté budete hledat kvalitní plechování.

Plechování – závětrná lišta

Pokud potřebujete plechování na střechu, vyplatí se obrátit na specialistu, kterým je web www.drdlik.cz. jsou zde kompletní klempířské prvky a zhotoví vám zde vše podle technické dokumentace. V nabídce se nachází také závětrná lišta, RŠ 300 mm (ze dvou kusů) pro plastový šindel DDS II EUREKO. Používá se jako boční zakončovací hrana střešních rovin. Vyrobena je ze spodního a vrchního dílu. Na webu si ji můžete levně pořídit a také zde najdete všechny potřebné informace k její montáži.