Úchvatnou dronovou show spatříte brzy i v Čechách a na Slovensku

Dosud považovala většina lidí za nejkrásnější podívanou velkolepé ohňostroje. Moderní technologie jdou stále dopředu a ohňostroj není jedinou strhující show, kterou můžete vidět na nebi. Naprosto fascinující je dronová show, která je schopná předvést světelné vystoupení, které jste předtím ještě neviděli.

Drony dokáží předvést synchronizované pohyby, mohou na obloze vytvářet všechny druhy obrazců, které se mění. Kdyby se tato show předvedla před několika desítkami let, zřejmě by ji většina lidí považovala za UFO. Dnes už samozřejmě víme, že jde o speciálně upravené drony a to, co dokáží předvést je ukázkou toho, jak technologicky vyspělá dnešní doba je. Drone light show zatím nemá v tuzemsku ani na Slovensku obdoby, ale od léta 2021 bude dostupná každému a to díky společnosti MAGIC DRONES s.r.o., která tuto technologii vlastní. Dost bylo slov, shlédněte sami ve videu níže, jak může toto představení vypadat.

Show s drony je viditelná i z 1 kilometru a tak s ní uděláte skvělé představení pro velké množství lidí. Pokud jste si doposud mysleli, že jsou drony vhodné pouze pro přenášení zásilek nebo focení, zde se vám představí jako dokonale sehraná flotila, která má za úkol vás ohromit. Vidět spolupracovat takové množství dronů je něco úžasného, jako by to byl roj obřích světlušek, které se rozhodly rozzářit celé nebe jen pro vaši zábavu. Zajisté si tuto novinku užijete, ve světě je o ní obrovský zájem a nikdo by si toto představení neměl nechat ujít.