Vyberte si oplocení k vašemu domu

Budete-li řešit oplocení kolem vašeho domu, je právě čas vybrat si vhodný typ plotu. Záleží především na vašich preferencích, co od plotu očekáváte. Pro někoho je nejdůležitější design. Chcete-li mít kolem domu okrasný plot, vsaďte na betonový. Tento typ plotu je velmi variabilní, snadno si přizpůsobíte jeho výšku, tvar zakončení, barvu i dekor. Můžete vybírat z mnoha dostupných variant.

Budete-li důvěřovat profesionálům, dostanete kvalitní plot z českého betonu, na který se můžete vždy spolehnout a který vám poskytne maximální variabilitu. Chcete-li mít lepší představu o vzhledu vašeho betonového plotu a jak bude vypadat kolem vašeho domu, můžete si vyzkoušet online konfigurátor. Jednoduše zadáte parametry plotu podle vašich představ a konfigurátor vám vytvoří vizualizaci výsledného oplocení. Díky tomu získáte velmi dobrou představu o tom, jak bude plot vypadat i kolem vašeho domu.

Načerpejte inspiraci

Inspirovat se můžete rovněž na Betonoveploty.net, kde naleznete velké množství hotových realizací. Vzhled plotu ale není všechno, podstatná je také funkčnost. Betonové ploty jsou díky použitému kvalitnímu betonu vysoce odolné vůči mechanickému působení i klimatickým vlivům. Můžete se tedy spolehnout, že vám vydrží sloužit dlouhou dobu a navíc se o betonový plot nebudete muset starat.

Velkou výhodu přináší především variabilita oplocení. Betonové ploty se skládají ze sloupků a plotových dílců, vše je z betonu. jednotlivé dílce se zasouvají mezi sloupky a skládají se na sebe, díky tomu si můžete určit výšku plotu i jeho tvar. Betonové ploty zajistí na vaší zahradě maximální soukromí, jde totiž o neprůhledné oplocení. Protože jsou plné a poměrně mohutné, hodí se také podél rušnější ulice jako protihluková stěna. Navíc svým neproniknutelným vzhledem budí respekt i v řadách nezvaných návštěvníků.