Užijte si romantickou dovolenou. Uchvátí vás okolí řeky Berounky u Karlštejna

Česká republika má tu výhodu v tom, že nemusíte jezdit do zahraničí, abyste tady našli opravdu krásná místa. Doslova pohádkovou krajinu můžete nalézt také v okolí řeky Berounky. Nad tou se zde tyčí jako dominanta hrad Karlštejn. Naleznete zde také hotel, který vám nabídne vynikající výchozí pozici pro poznávání širokého okolí. Je jen na vás, zda se zde rozhodnete ubytovat jako pár, s partou kamarádů nebo tady třeba uspořádat firemní akci.

Vše podle vašich představ

Už v úvodu jsme se vás snažili nalákat na zdejší malebnou krajinu, ale určitě je potřeba si vybrat také ubytování podle vašich představ. To bezpochyby splňuje hotel Karlštejn, který nabídne pro každého něco. Velmi populární zde jsou tematické balíčky, které si můžete zvolit podle toho, jakou dovolenou zda plánujete strávit. Mezi nejčastěji objednávané balíčky patří zejména:

  • Romantický balíček
  • Relaxační balíček

Především pokud cestujete v páru, určitě oceníte romantický balíček, díky kterému na vás čeká třeba večeře při svíčkách, kterou si užijete na letní terase nebo v restauraci. Skvělý je také relaxační balíček, který vám umožní dokonale si vychutnat pohodu a klid, kdy budete mít chvíli jen sami pro sebe. Určitě to uvítáte zejména tehdy, máte-li náročné povolání, od kterého si zkrátka potřebujete odpočinout. Do hotelu se ale můžete vydat také s přáteli na oslavu narozenin nebo s vašimi kolegy z práce, se kterými zde uspořádáte nezapomenutelnou firemní akci.

Úžasné okolí

Vraťme se k tomu, co jsme zmiňovali již na začátku. Okolní malebné prostředí je naprosto skvělé pro nejrůznější výlety. Ubytování na Karlštejně vám umožní prozkoumat třeba okolní vinné slípky. Můžete se podívat také do nedalekého zooparku. Zdejší malebná krajina je naprosto skvělá třeba k pořádání svateb, s čímž tady mají bohaté zkušenosti, a tak i vaše svatba může být nezapomenutelná.