Užijte si každý váš krok

Nedávno jste vymalovali, ta barva vás každý den baví čím dál více. K tomu jste navíc vybrala nové závěsy, takové, které orámují váš výhled a máte tak neustále pocit, že snad ani nejste u sebe doma. Jediné, co trochu nabourává ten celkový dojem je ten starý koberec. Jsou na něm všechny ty skvrnky, které se za ty roky nahromadily. Prostě se nehodí do vašeho příbytku. Tak si udělejte radost a dopilujte tu poslední maličkost! Vždyť právě nový koberec, který bude šimrat vaše chodidla při každém kroku, dokáže zútulnit každé místo vašeho domu.

Pokud opravdu zvažujete jeho výměnu, podívejte se na naše stránky dekorstudio.cz a uvidíte, jaké možnosti se nabízejí.

Podstatná je jeho kvalita

Ať už kupujete koberec do obýváku nebo do ložnice, je potřeba si ujasnit, jakou kvalitu budete požadovat. To se logicky odvíjí od toho, jakou předpokládáte jeho zátěž. U nás jsou koberce té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny. Díky kvalitním postupům jsou předurčeny k dlouhodobému využívání a pyšnit se mohou i lehkou údržbou. Mají vysoký koeficient tepelné vodivosti, takže jsou vhodné i do místností s podlahovým vytápěním. Díky použitému materiálu drží svůj tvar i barvu. Důležité bude si i uvědomit, jakou velikost budete potřebovat a zda se právě námi nabízený kousek bude do vašeho prostoru hodit.

Ale ani na design není možné opomenout

Škála barev a vzorů je u nás nepřeberná. I když by se mohlo zdát, že hlavní bude kvalita, nezapomínáme na to, že pro většinu žen, je důležité právě jeho designové provedení. Je proto dobré, mít z čeho vybírat. Zjistit, co se do vašeho domu bude hodit. A ujasnit si, zda dáváte přednost jednobarevným kobercům, nebo nějakému zajímavému vzoru. Pastelovému nebo výraznějšímu provedení. Při výběru koberců do dětských pokojíčků, můžete navíc ukázat jednotlivé návrhy svým dětem a nechat je, ať samy nechají promluvit svého tvůrčího ducha. Nebude to pro vás tak náročné, jako by to bylo s nimi přímo v prodejně a budou se o to více na koberec těšit.