Bez cestovního pojištění je dovolená skutečným rizikem

Opalování se v plážových resortech, horská túra, na které si procvičíme plíce a odpočineme si od věčného pracovního shonu. Nebo také skutečná exotika, při níž se dostaneme za hranice všedních dnů. Dovolená může mít tisíc a jednu podobu, nuda rozhodně nehrozí a neustále máme co objevovat, stačí si jen vybrat cílovou destinaci. A v neposlední řadě také sjednat odpovídající pojistku, protože pověstný klid v duši je na cestách velmi důležitý.

Pojistku je možné sjednat těsně před odjezdem

V dnešní době se jde pojistit na nadcházející cestu opravdu jednoduše, není ani nutné vážit cestu na pobočku pojišťovny a jednat zde s makléřem tváří v tvář. Díky internetu a online prostředí si lze sjednat cestovní pojištění na covid 19 doslova během několika málo minut – bez stresu, dlouhého čekání a podepisování obsáhlé smluvní dokumentace, kterou jste si bohužel ještě ani nestihli pořádně pročíst.

A jen tak mimochodem, jak se na cestovní pojistce podepíše aktuální situace kolem koronaviru? Například tak, že testy – pokud je budete muset podstoupit – si musíte uhradit sami, nicméně při karanténě v zahraničí, a tedy nedobrovolném prodloužení pobytu v cizině, se pojistka automaticky prodlužuje na dobu, kterou v původní destinaci ještě strávíte.

Asistenční služba je k dispozici neustále

Máte nějaké další otázky? Ale jistě, je tu asistenční služba, která je pro vás dostupná na telefonu kdykoliv a kdekoliv. Výhodné cestovní pojištění může vyjít vaši peněženku už na pouhou desetikorunu denně, což je pro zajištění klidu na cestách přeci naprosté minimum. Stačí jen zavolat a doplňující otázky budou obratem zodpovězeny, na každý dotaz se najde odpověď.