Rozjeďte své podnikání v nové dodávce

Ačkoli je nová dodávka velmi všestranná, a je hojně využívána i k soukromým účelům, stále je považována především za užitkové vozidlo. Nové dodávky dodávají firmě profesionální image, ovšem to není primárním důvodem, proč by měl každý podnikatel investovat do nové dodávky. Pokud chcete mít úspěšné podnikání, je nejvyšší čas využít prodej dodávky.

Kam pro novou dodávku?

Nové dodávky poskytují více bezpečí, pohodlí a paradoxně šetří více peněz. Web nasedniajed.cz je zprostředkovatelem prodeje výhradně nových dodávek Opel. Na webu objevíte například valníky s plachtou, různé typy nástaveb, klasické furgon dodávky apod.

Pokud se rozhodnete pro nástavbu na objednávku, kterou lze na nasedniajed.cz také objednat, budete čekat přibližně 3 – 4 týdny, ostatní vozy má firma skladem. Jejich dodání trvá pouhých 24 hodin. Dodávka může být, po domluvě, přivezena až k vašim dveřím.

Proč novou dodávku?

Nová dodávka poskytuje mnoho výhod:

  • Staré dodávky selhávají v mrazu v chladném počasí jsou více poruchové, čímž se paradoxně stávají nákladnější než nákup nové dodávky.
  • Novější dodávky vám šetří čas i peníze, mají menší spotřebu a nečeká vás nákup nových součástek a dílů.
  • Novější dodávky jsou bezpečnější a lepší díky novějším použitým technologiím, například parkovací senzory apod.
  • Novější dodávka zlepšuje image vaší firmy, lidé vždy dají na první dojem. Stará a špinavá dodávka nové zákazníky nepřitáhne.

Investujte do nové dodávky a získejte nové obchodní příležitosti

Nová dodávka je jako čisté plátno, využijte „plátno“ k marketingu. Základní údaje o firmě, logo a kontakt na dveřích dodávka je jednorázová investice, která se rozhodně vyplatí. Ve větším městě může kolem dodávky projít či projet až 40 000 lidí, je velká šance, že se některý z nich stane klientem nebo zákazníkem.