Pro živnostníky je BOZP a PO zákonnou povinností, víte to?

Málokterý živnostník si uvědomuje, že BOZP a PO jsou pro něj zákonné povinnosti, které je třeba mít vyřešené. Ovšem nejen živnostníci na svou zákonnou povinnost zapomínají. Najdou se také velké firmy, které si neuvědomují, že i ony musí mít BOZP a PO vyřešené, jinak jim hrozí pokuta v případě, že na dveře zaklepe kontrola ze státní správy.

Pokud se tak stane a bezpečnost práce a požární ochrana nebudou vyřešeny, může podnikatel či drobný živnostník dostat pokutu i ve výši stovek tisíc korun. A to se za nevědomost přece neplatí.

Abyste nedoplatili na svou nevědomost, napravte to co nejrychleji, a to tak, že využijete služeb firmy, která se na BOZP a PO zaměřuje. Vybírejte si podle referencí a recenzí, které na internetu najdete. Recenze obsahují zkušenosti současných nebo bývalých klientů, které prozradí, jak by spolupráce s firmou mohla vypadat.

Jaká firma se pyšní největším počtem kladných referencí?

Otázkou je, jaká firma se pyšní největším počtem kladných referencí? K nejlépe hodnoceným společnostem patří firma Extéria, která je kladně hodnocena pro svůj profesionální přístup, pro své nízké ceny, které se však neodráží na kvalitě poskytovaných služeb. Stejně tak je kladně hodnocená i telefonická podpora.

O firmě Extéria

Firma Extéria na českém trhu působí už dlouhá léta. Zaměřuje se na oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, na českém trhu stojí za největší sítí poradenských kanceláří ve zmiňovaných oblastech. Před několika lety se také rozšířila na Slovensko, kde taktéž pomáhá podnikatelům s BOZP a PO.

Mezi služby firmy patří starost o dokumentaci týkající se BOZP a PO, také se firma stará o případná školení a samozřejmě vyřeší případné úrazy na pracovišti, pokud k nim dojde. Díky firmě Extéria projdete při každé kontrole na výbornou.