Potřebujete utéct od civilizace? Ubytujte se v domě na stromě

Máte občas pocit že už jste přetažení? Mnoho lidí nezná odpočinek a jejich hektický život z nich vysává veškerou energii i chuť do života. Takto nejde pokračovat stále dokola. Občas je potřeba se zastavit a odpočinout si. Nejlepším místem pro nabrání sil a dobití energie je příroda. Chce to utéct někam daleko od hlučných měst, pracovních povinností a stresu. Ideálním místem jsou domy na stromě Treehouse Ještěd.

Luxusní domy na stromě

Treehouse Ještěd jsou domy na stromě, které se nachází hluboko v lese v čisté a horské přírodě. Není zde široko daleko žádná civilizace a nejbližší obcí je obec Křížany. Domky na stromě jsou luxusní, pohodlné a nic vám zde nebude chybět. Není tu však elektřina a to proto, abyste si odpočinuli od všech těch elektronických přístrojů, které se tváří jako vaši pomocníci, ale ve skutečnosti pouze ztrácí váš čas. Neuslyšíte zde žádný městský hluk, kolem vás bude jen krásná příroda a koruny stromů. Z domků je krásný výhled na Ještěd, Bezděz a Ralskou pahorkatinu. Je to kouzelné místo, kde si uvědomíte vše důležité.

Konečně si najdete čas na věci, na které jste si předtím čas nenašli. Můžete relaxovat v houpací síti, grilovat, využívat venkovní saunu, chodit na krásné výlety do okolí, přečíst si knihu a cokoliv dalšího. Můžete sem vyrazit sami, se svým protějškem, s rodinou nebo třeba s přáteli. Večer si užijete krásný výhled na noční oblohu bez světelného znečištění. Každý by si měl takový zážitek alespoň jednu za život vyzkoušet. Je to zcela jiné ubytování než jste kdykoliv předtím vyzkoušeli. Zajisté vás zaujme natolik, že si ho budete chtít zopakovat. Zajímá vás ubytování ještěd? Zjistěte více informací na Treehousejested.cz.