Ochranné pracovní pomůcky jsou při výkonu práce klíčové

Vykonáváte rizikové povolání, při kterém hrozí, že se zraníte? Pořiďte si kvalitní ochranné pracovní pomůcky, které vás před tímto rizikem ochrání. Neriskujte zbytečně, když se před zraněním můžete velmi účinně preventivně chránit.

Kvalita

Kvalitní ochranné pracovní pomůcky a pracovní obuv vám nabízí Repa cz. Na jejich internetových stránkách naleznete pracovní obuv, rukavice, pracovní pomůcky pro svářeče, kováře, ale i další profese a obuv značky PRESTIGE. Jejich výrobky navíc splňují vysoké standardy kvalitní české výroby, která je posílena kolektivní zkušeností a tradicí zlínského regionu, kde má výroba obuvi, ale i zpracování kůže dlouholetou tradici.

Ochranné pomůcky

Vybrat si můžete z pestré nabídky kvalitních ochranných pomůcek, jako jsou zástěry, rukávníky a kamaše pro svářeče, dále zástěry pro kováře, nákoleníky, podložky, ale také brašny, zápěstní řemínky a další jiné pomůcky. Na základě vašich přání jsou navíc schopni vyrobit i jiné speciální zakázky z přírodní ušně.

Pracovní obuv

Na e-shopu si však můžete vybrat nejen kvalitní ochranné pracovní pomůcky, ale i pracovní obuv, která je při výkonu rizikového zaměstnání nesmírně důležitá. Vždyť právě v obuvi jsme takřka celý den a odpovídá za zdraví našich chodidel i nártů. Pracovní obuv je celokožená a opravdu kvalitní. Najdete v nabídce také obuv pro volný čas a turistiku, která má nástřikovou podešev, která má výborné vlastnosti na tlumení nárazů při chůzi.

Na volný čas

Vybrat si můžete také z obuvi volnočasové. V nabídce nechybí kompletní sortiment obuv Prestige, která je vyráběna na Zlínsku. Tuto obuv využijete k běžnému chození, ale také sportování, pro volný čas, turistiku, práci a další aktivity. Z nabídky si vyberou dospělí, ale také děti.