Nechte se unést smyslnou masáží provedenou profesionální masérkou

Ať už se rozčilujete na stavbě nad špatně dodaným materiálem, v kanceláři u špatně vytištěných smluv nebo doma nad neustálým nepořádkem a hlukem, jedno je jisté – nutně potřebujete vypnout. Naprosté uvolnění přinese luxusní erotické masáž, kterou si může každý, muž i žena, dopřát hned v několika podobách.

SALON DIAMOND si zakládá na profesionálním proškolení svých masérů a masérek. Salon poskytuje nadstandardní služby v podobě několika druhů masáží.

Masáže pro ženy, muže i páry

Erotické masáže pro páry může upevnit intimní vztah dvojice. Ať už pár využije párovou erotickou masáž jako předehru či zpestření svého vztahu, dostane se jim nejluxusnější péče.

Masáž prostaty je stále více vyhledávanou službou. Erotické uvolnění zbaví tělo stresu a škodlivých toxinů. Po masáži se každý muž cítí uvolněně a spokojeně.

Muži i ženy mohou vybírat mezi různými typy masáží:

  • Intimní masáž – Při intimní masáži masérka nepoužívá pouze ruce, nýbrž celé své tělo. Smyslná vůně a konzistence oleje umožňuje masáž celým hebkým tělem masérky. Pro ženské potěšení je připraven masér.
  • Erotická masáž – Cílem erotické masáže je smyslné vyvrcholení. Nechte se hýčkat masážními pohyby po celém těle, včetně intimních partií.
  • Nuru masáž – Nuru masáž pochází z Japonska. Je při ní použit speciální kluzký olej. Vaše tělo i tělo maséra/ky je tímto olejem natřeno. Masáž probíhá celým tělem maséra nebo masérky.
  • Tantra masáž – Tantrická masáž je opředena mnoha mýty. Je jen na vás, jak silnému uvolnění a s jakými pomůckami se oddáte. Tantra je především o duchovním uvolnění, které může, a nemusí, vést i k fyzickému.
  • Lingam masáž – Lingam masáže se sice soustředí především na intimní partie, navzdory tomu je cílem orgasmus oddálit a tím dosáhnout vysoké intenzity vyvrcholení.