Nakupujte čalounický materiál výhodně a kvalitně

Při výrobě nebo opravování čalounění je zapotřebí mít k dispozici nejen správné nářadí, ale zejména dostatek materiálu. Kvalitní materiál je předpokladem toho, že vám čalounění bude dlouho a dobře sloužit. Nejlepší možností je vybrat pro nákup čalounického materiálu místo, kde mají nejlepší poměr ceny a kvality. Pokud takové místo neznáte, doporučujeme navštívit eshop Calounickymaterial.cz.

Nabídka molitanu

Při výrobě čalouněného nábytku jsou velmi důležité molitanové desky. Využívají se často i k výrobě matrací. Pokud potřebujete vybrat molitan na míru, v eshopu se vám nabízí molitanové desky v různých rozměrech. Zahrnují pouze vysoce kvalitní desky, mezi kterými najdete jak molitanovou pěnu, tak i studenou pěnu a paměťovou pěnu (viscoelastickou). Nejčastěji využívané jsou zejména PUR pěny. Vicoelastické se hojně používají pro výrobu matrací. Kromě molitanových desek se vám nabízí i molitanová drť, kterou můžete koupit na váhu.

Venkovní látky

Když budete vyrábět nábytek určený pro venkovní použití, jeho čalounění musí být pochopitelně z materiálu, který odolá venkovním podmínkám. To je důvod, proč eshop zahrnul do své nabídky také kvalitní látky outdoor, které si můžete vybírat v mnoha barevných provedeních.

Nabídka samotného eshopu je velmi široká a najdete zde kompletní sortiment materiálu, který budete pro čalouněný nábytek potřebovat. Nabízí se vám mnoho druhů velmi kvalitních potahových látek, vybírat můžete také zvukovou izolaci, dřevěné lamely, lepidla, pružiny, spony, technické tkaniny, rouno a výplňové materiály, kování, rozkládací mechanismy a mnoho dalšího. Jelikož je eshop přehledně rozdělený, jistě zde rychle najdete to, co hledáte. K hledání můžete použít i praktické okénko vyhledávání.