Mozaiky, kam se podíváš

Také vás trápí staré obklady, které už nejsou ani moderní, ani pěkné? Děsí vás představa, že budete všechno vybourávat a obkládat znovu? Tak se zařiďte jinak, použijte k renovaci vaší koupelny, toalet či kuchyňské linky stylovou samolepicí mozaiku. Mozaika, to jsou malé dílky kamene, betonu, nebo skla, které dohromady vytváří zajímavé barevné kreace, povětšinou abstraktní povahy. V dobách starověku se často mozaiky používaly v soukromých i veřejných lázních, kde vytvářely figurální obrazy s různými historickými či mytologickými výjevy. Dnešní mozaiky jsou velmi oblíbené, umožňují obložit i oblé tvary, které se jinak běžnými kachlemi obkládají poměrně složitě. Mozaiky se navíc dodávají na silikonových síťkách, aby práce s nimi byla co nejjednodušší.

Rekonstrukci vám zjednoduší samolepicí mozaika

Pokud ale rekonstruujete a nechcete si přidělávat práci s odstraňováním starých obkladů, použijte jednoduše samolepicí 3D mozaiku, která vám doma udělá efekt jako klasická mozaika, její výhodou je velmi rychlá aplikace. Podmínkou úspěchu je dokonale očištěný podklad bez nečistot, suchý a rovný. Na něj potom umístíte samolepicí mozaiku a je hotovo. Jde to krásně od ruky, zvládne to opravdu každý. Vyberte si z mnoha dostupných barevných variant, samolepicí mozaiku můžete využít do koupelny, na toaletu, za kuchyňskou linku, nebo třeba i jako ozvláštnění chodby či jiných vstupních prostor.

Kam pro mozaiku

Navštivte internetový obchod RDkachle.cz, kde naleznete široký výběr samolepicích mozaiek, dále si zde můžete vybrat také klasické skleněné či kamenné mozaiky, kvalitní obklady, nebo dlažby. Potřebujete obklady vidět na vlastní oči? Nedovedete si podle obrázku představit, jak bude vybraná dlažba vypadat ve skutečnosti? Potom navštivte vzorkovou prodejnu, kde si můžete prohlédnout spoustu různých typů mozaiek, dlažeb i obkladů.