Jídlo ze závodního jídelny může také skvěle chutnat

Máte prosperující společnost? Rozjet firmu a udržet ji na trhu, aby byla úspěšná, vyžaduje mnoho úsilí a energie. Ale kde energii vzít? Všichni ví, že alespoň jedno teplé jídlo denně je dobré pro váš žaludek, ale také pro sílu do další práce. Zhltnutí oběda někde u stánku vám žádnou energii nedodá, naopak, vás těžké jídlo utlumí. Ještě horší alternativou je nejíst vůbec. Jen si tím zaděláte na vředy a večerním doháněním jídla rychle přiberete a bude vám špatně spát. Zajistěte ve své společnosti kvalitní firemní stravování nejen pro sebe, ale také pro své zaměstnance.

Zajistěte svým zaměstnancům kvalitní oběd

Myslete na své zaměstnance. To oni drží vaši společnost a k tomu potřebují dostatek energie. Benefit, ve formě kvalitního oběda, může být rozhodující pro potencionální uchazeče o zaměstnání ve vaši společnosti. Udržet si dobré zaměstnance je problém, se kterým se potýká mnoho firem. Dobře nasycený pracovník podává mnohem lepší výkony. Pracuje efektivněji a s lepší náladou.

Firemní stravování Praha společnosti Arter uspokojí chuťové buňky vaše i vašich zaměstnanců. Nabídka z několika druhů obědů, přes minutková i hotová jídla, ale také saláty, obložené ovocné i slané talíře, nenechá jistě nikoho hladovět. Jídla si nemusíte dopředu objednávat. Máte tak jistotu, že si k obědu dáte, na co máte zrovna chuť. Velikost porce není nijak omezená, proto se nikdy nestane, že půjdete z jídelny nenasycený.

Využívá vaše společnost kantýnu?

Centrální sklady společnosti Arter obsahují přes 600 druhů zboží, které může být i ve vaší kantýně.

Pořádáte vánoční firemní večírek?

Profesionálové společnosti Arter vám připraví raut, který bude lahodit oku i jazyku. Pokud nemáte prostor, můžete využít jejich příjemnou a útulnou restauraci. Restaurace je určena i k soukromým účelům.