Jedinečná střešní krytina

Pokud máte rodinný dům, můžete jako krytinu použít například plech. Ovšem musí se jednat o produkt výrobce STŘECHY COMAX®, který používá speciálně upravený hliník. Jeho střechy COMAX® nemají ve své kategorii konkurenci a snesou ta nejpřísnější měřítka. Nemusíte se obávat koroze ani nadměrného hluku při prudkém dešti nebo krupobití. Střešní krytina Comax® se vyznačuje i dalšími přednostmi.

Co je střešní krytina Comax?

Jedná se o speciálně upravovaný hliník, ze kterého se vyrábějí plechové šablony. Jejich předností je velice nízká hmotnost, což znamená jednak výhodu při pokládání šablon, a jednak výrazné odlehčení celé střešní konstrukce. Zatížení střechy je v porovnání s klasickými pálenými taškami či jinými krytinami několikanásobně nižší.

Další výhody

Plechové střechy Comax® jsou mimořádně odolné vůči všem povětrnostním podmínkám, ale také proti chemickým vlivům. Proto je tato střešní krytina vhodná například do drsných horských oblastí, nebo do okolí chemických provozů. Odolává také agresivnímu přímořskému ovzduší, což byl vedle rostoucího zájmu spotřebitelů jeden z důvodů, proč výrobce STŘECHY COMAX® expandoval i do zahraničí. Konkrétně to bylo vybudování nového provozu v anglickém přímořském městě Bristol.

Technologie výroby

Hlavní podíl na kvalitě i vzhledové stránce střešní krytiny Comax® má moderní úprava hliníku. Její podstatou je tzv. embosování povrchu plechu metodou „Stucco“. Na tyto technologie se specializuje firma Metal Trade Comax a.s., výrobce STŘECHY COMAX® je její dceřinnou společností, se kterou úzce spolupracuje. Na střeše pak plechové střešní krytiny Comax® na první pohled připomínají tradiční pálené tašky.

Doplňky ze stejného materiálu

Chcete-li, aby vaše střecha působila dokonalým dojmem, můžete si spolu s krytinou objednat i spojovací materiál a bezpečnostní prvky, jedná se především o okapové systémy, sněhové zachytávače, střešní plošiny aj. K činnostem výrobce STŘECHY COMAX® patří také zakázkové dělení a ohýbání plechů.