Bydlení v Praze s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Je toho ale mnohem více

V současné době má většina lidí na své bydlení již poměrně vysoké nároky. Očekáváme od něj veškerou občanskou vybavenost v rozumné dojezdové vzdálenosti autem nebo MHD, ale také to chceme mít kousek do zeleně, zkrátka do přírody, kde můžeme relaxovat nebo sportovat. Tomu se přizpůsobují také nově vznikající rezidenční čtvrti.

Zábava, sport i relaxace

Mezi takovou atraktivní čtvrť patří také lokalita Byty u parku, která sází na blízkost parku Židovské pece, ke kterému doslova přiléhá. Jedná se o bydlení v Praze na Žižkově, které tak je v atraktivní čtvrti v blízkosti Vinohrad. Máte to kousek za společenskými akcemi a kulturou a také kousek do prostředí, kde můžete relaxovat, běhat, jezdit na kole, zkrátka cokoliv pro vás bude v danou chvíli příjemné.

V dosahu jsou také veškeré důležité služby:

  • Zdravotnictví
  • Vzdělávací instituce
  • Zastávky tramvaje a autobusu

Máte zde tak k dispozici veškerou občanskou vybavenost a v centru Prahy jste za pár minut. Do budoucna zde navíc přibydou v těsné blízkosti další možnosti pro nákupy i posezení s přáteli u dobré kávy, a to prostory bývalého nákladového nádraží Žižkov, které čeká přestavba na nové moderní městské centrum.

Moderně řešené byty

Ale není to pouze o okolí jako takovém, je to také o vlastním bydlení, které vás rozhodně zaujme. Je na první pohled poznat, že architekti projektu zde udělali velký kus práce a nad dispozičním řešením obytných prostor se někdo skutečně zamyslel. Proto zde na vás jako další prvek spojení s přírodou čekají balkony, lodžie či terasy.

Byty na prodej v Praze 3 ale kladou důraz rovněž na co nejvíce prosvětlený interiér a chytrý návrh vnitřních prostor každého apartmánu. Můžete si vybírat také z různých velikostí od nejmenších bytů 30 m2, až po ty největší, mezi které patří i byt o velikosti 140 m2. Jedno je jisté. Jedná se o lokalitu, kde se budete cítit dobře.