Hledáte neobvyklou zábavu pro dětský festival? Co třeba dronová světelná show?

Žádný dětský festival se neobejde bez zábavy. Tu může přinést světelná show, kterou zajistí drony. Jedná se o fascinující a dechberoucí zábavu, kterou nabízí společnost MAGIC DRONES.

Co je dronová show a jak funguje?

Pro realizaci se využívají drony, které jsou osvětlené a dokonale synchronizované a na obloze vytvářejí velmi důmyslné choreografické prvky. Pro děti můžete objednat třeba 3D pohádkové postavy z jejich oblíbených kreslených seriálů. Show je naprogramovaná a drony mohou vykreslit téměř jakýkoli tvar, obrazec a ničím neobvyklým nejsou ani postavy a dokonce i animace. Dron show může být doplněna i o hudební doprovod.

Počet dronů je různý, podle náročnosti produkce. Pohybuje se od dvaceti až do sta dronů, které rozjasní potemnělou večerní oblohu různými barvami i snímky.

Dronová show bývá vnímána jako ekologická alternativa k méně bezpečným ohňostrojům. Kromě toho může nabídnout daleko více efektů, než ohňostroj. Dokonce může, na obloze, vyprávět i příběh.

Jak je zajištěna bezpečnost?

Ta je vždy prioritou a společnost MAGIC DRONES pro ni dělá maximum. Již v samém počátku její realizace vyhodnocuje možná rizika, která jsou spojena s místem realizace show. Mezi drony, publikem a případnými budovami je vždy dostatečná vzdálenost. Bezpečnostní prvky umožňují ovládání dronů na centimetrové vzdálenosti.

Než dojde k samotné realizaci, jsou vždy vytvořeny ochranné zóny. Každý dron podléhá, během produkce, pečlivé kontrole. Piloti, kteří drony řídí, splňují certifikace a předepsané zkoušky. Společnost splňuje registraci provozovatele bezpilotních systémů. Ta se provádí na Úřadě pro civilní letectí České republiky.

Kde show objednat?

Ukázky dronové světelné show a kontakty naleznete na stránkách magicdrones.cz. Zde můžete vyplnit i poptávkový formulář, nebo využít telefonní či e-mailový kontakt.