Elegantní klíčenka zajímavě doplní každý outfit

Móda klíčenek a přívěšků na klíče se nezadržitelně vrací. Vzpomeňte jen ne přívěšky nejrůznějších tvarů, barev a materiálů, které můžete vidět v mnoha módních obchodech. Přívěšek se totiž stává jakýmsi zajímavým zpestřením, které outfit či kabelku odlišuje od vzhledu ostatních.

Originální přívěšek

Přívěšek můžete upevnit nejen na svazek klíčů, ale také ke kabelce či k batohu. Dnes už totiž přívěšky neplní jen praktický účel, kdy slouží k rozlišení jednotlivých svazků klíčů, ale jejich funkce je především estetická. Pořídit si tak můžete například elegantní kožený přívěšek, přívěšek ve tvaru srdce či přívěšky z jiných materiálů. Díky nim bude váš outfit doplněn o drobný detail, díky kterému budete působit originálně.

Klíčenka

Do módy se vrací i klíčenky. Klíčenky jsou drobnější „kapsičky“, do kterých se vám vejdou klíče, popřípadě další menší věci. Můžete je nosit samostatně, když jdete například do obchodu, nebo do nich uložit klíče, aby se vám ve velká tašce lépe hledaly. Klíčenky mohou být nejrůznějších tvarů, barev a s různými detaily.

Dámské klíčenky

Klíčenka dámská je vhodná pro všechny ženy, které hledají praktický doplněk. Dámské klíčenky jsou opatřeny mnohdy o zajímavé detaily. Mohou být například designově propracované, krásně barevné a nechybí jim bezpečností zip, který chrání klíče před ztrátou. Mohou být opatřeny i o více kapes, aby se vám do nich vešly další nezbytné potřeby.

Pánská klíčenka

I pánským klíčenkám je však dopřáváno zajímavé zpracování. Zpravidla jsou kožené, jednobarevné, doplněné o praktické očko a bezpečností zip. Pánská klíčenka je velmi užívaným doplňkem, jelikož muži toho zpravidla nosí daleko méně než ženy a více tedy tento doplněk využijí. Vyberte si proto přesně takovou klíčenku, která vám bude vyhovovat svým designem i velikostí. Stačí si jen vybrat z rozmanité nabídky.