Ekologickou likvidaci vozidla vám nabízí SbohemAUTO

Váš automobil je nepojízdný a vy se jej potřebujete zbavit. Pak není nic snazšího, než se obrátit na SbohemAUTO.cz. Váš problém bude ihned vyřešen. Společnost je plně certifikovaná a provádí profesionální ekologickou likvidaci autovraků. Je majitelem všech potřebných povolení a certifikátů opravňující ji legálně ekologicky likvidovat autovraky.

Výhody a služby, které SbohemAUTO nabízí

Kromě likvidace vozidla odhlášení jsou to i další služby. Vzhledem k tomu, že každý autovrak určený pro ekologickou likvidaci má vždy ještě minimální hodnotu, nabízí jej všem akreditovaným recyklačním centrům. Majitelům vozidel tuto službu poskytuje zdarma.

Postačí zavolat na bezplatnou linku uvedenou na webu sbohemauto.cz a sdělit základní informace o vozidle. Dodáte-li co nejvíce informací, zvýšíte tak šanci na co nejvyšší výkupní cenu vašeho vozidla. Po sdělení informací následuje jejich zpracování a příprava cenové nabídky.

Pro ekologickou likvidaci vozidla si připravte kopii velkého TP, váš občanský průkaz a plnou moc. Pokud je automobil součástí dědictví, pak kopii o dědickém řízení. Po ekologické likvidaci vozidla získáte protokol o ekologické likvidaci vozidel, který prokazujete při žádosti o vyřazení vozidla z evidence vozidel. Protokol je platný pouze v případě, že jej vystavilo akreditované recyklační centrum. Šetřete svůj čas a nechte vše vyřešit odborníky.

Proč ekologická likvidace?

Ekologická likvidace vozidel spadá do zákona o odpadech. Ten zpřísňuje služby v oblasti likvidace autovraků z hlediska ochrany životního prostředí. Autovraky tak spadají do oblasti nebezpečného odpadu. Především ve starších automobilech nalezneme jedovaté a škodlivé látky. Ty ohrožují jak přírodu, tak i lidské zdraví. Z toho důvodu je potřeba automobily likvidovat ekologicky.