Česká moderátorka Petra Slancová inspiruje k odvaze vystoupit z komfortní zóny a žít své sny

Česká moderátorka Petra Slancová chce inspirovat druhé k větší radosti a vnitřnímu naplnění ze života. Vznikl nápad natočit dokumentární film s nadčasovým láskyplným poselstvím duchovních mistrů z Indie. S poselstvím, které jde za hranice náboženství, vyznání či kultury.

Petra Slancová tvůrkyně dokumentárního filmu Ano životu, Ano lásce se pohybuje v médiích necelých 20 let. V průběhu této doby se u ní postupně vytrácel pocit naplnění. To ji vedlo k hledání odpovědí na své otázky kdo je, proč tu je a jaký je smysl jejího života. Uvědomila si, že chce být součástí něčeho, co má hlubší prospěch a probouzí vnitřní potenciál. Co inspiruje.

Odpovědi na osobní otázky jí začaly přicházet postupně cestou sebepoznání. Zásadní změnu zažila při zdánlivě neplánovaném setkání s duchovním učitelem, které otevřelo cestu k novému vnímání i k jedinečných prožitkům. V lednu 2016 přichází s nápadem natočit vlastní cestu do nitra sebepoznání a už o tři měsíce později odlétá na Kumb Melu – největší hinduistickou pouť na světě konající se v Indii, která nabízí dokonalé prostředí pro natáčení. Učení jak žít v přítomnosti, jak překonávat své strachy, otevřít se neznámému a mít důvěru ve svou intuici, dodali společně s dokumentaristou Janem Kadeřábkem základ pro vznik celovečerního dokumentárního filmu.

Část financí na dokončení filmu Ano životu, Ano lásce jehož záměrem je šířit inspirativní poselství mezi širokou mezinárodní veřejnost, se Petra Slancová rozhodla získat prostřednictvím projektu na crowdfundingové platformě Indiegogo. Kampaň je spuštěna pod odkazem Indiegogo Yes to Life, Yes to love, kde i Vy můžete podpořit dokončení filmu a získat tak VIP vstupenky na první Pražské promítání, online verzi filmu za zvýhodněnou cenu a spoustu dalších zajímavých odměn.

„Řekla jsem Ano životu a odletěla do Indie. Šla jsem za hranici pohodlí a opustila mou velkou potřebu mít věci pod kontrolou. Prošla jsem velkou proměnou sebe sama, která se promítla do filmu a věřím, že bude pro diváky přínosem a inspirací na její osobní cestě. Zvlášť v této době,“ říká Petra Slancová autorka filmu Ano životu, Ano lásce.