Využijte výhodné ubytování v Praze

Prahu každoročně navštíví miliony lidí. Nezáleží na tom, zda vyrazili na výlet, za zábavou, kulturou, rodinou či museli do Prahy pracovně. Pokud se i vy z nějakého důvodu chystáte do „matičky Prahy“ a hodláte v ní strávit jednu či několik nocí, čeká vás nemilý úkol. Sehnat příjemné a čisté ubytování za přijatelnou cenu.

Pokoj se na chvíli stane vaším domovem. Měl by poskytovat bezpečí a pohodlí pro vás i pro vaše spolubydlící.

Nexus nabízí ubytování pro každého

Přijatelné a nepřemrštěné ceny je první věc, která každého zajímá, při hledání ubytování v Praze.

Poloha, typ ubytování, velikost pokoje a další náležitosti přicházejí na řadu hned po ceně.

Na webu ubytovny-praha.net objevíte velký výběr možností různého ubytování v Praze za ceny, které vás mile překvapí.

Ať už jste vyrazili s partou přátel na koncert, s rodinou na výlet či cestujete do Prahy obchodně, společnost Nexus nabízí několik druhů ubytování, vhodné pro všechny příležitosti.

Druhy ubytování

Ubytovny-praha.net nabízí ubytování v několika kategoriích.

Ubytování standard

2 – 4 lůžkové pokoje poskytují naprosté soukromí páru či malé rodině. Pokoje jsou vybaveny vlastní TV, lednicí, sociálním zařízením (WC, koupelna) a kuchyní. Vše, co potřebujete k naprostému pohodlí pokoje standard splňují.

Ubytování comfort

Komfortní pokoje určené pro 2 – 4 osoby jsou vybaveny vlastní TV, lednicí, sociálním zařízením (WC, koupelna) a kuchyní, což z nich činí příjemné místo pro odpočinek a relax po strávení dne v Praze.

Apartmány a garsonky

Apartmány a garsonky jsou určené pro 1 -8 osob. Všechno vybavení tak může využít početná rodina či menší spolek přátel. K vybavení apartmánů a garsonek patří vlastní TV, lednice, sociální zařízení (WC, koupelna) a kuchyně.

Partnerská ubytovna

Pokud se vám ubytování nezamlouvá či je již obsazeno, vyzkoušejte nabídku partnerských ubytoven.