Využijte parkovací sloupky a zábrany proti neukázněným řidičům

Ve většině českých městech můžeme narazit na ten samý problém, nedostatek parkovacích míst. Když si někdo potřebuje jen zajít do obchodu nebo na úřad, musí často zdlouhavě hledat místo. Mnoho řidičů to vede k tomu, že parkují na místech, kde parkovat nesmí. Představuje to velký problém, protože řidiči často nerespektují značky a následně dané místo svým vozem blokují. Zajisté nikoho nepotěší, když si za nemalé peníze platí vyhrazené parkování a když chce na svém místě zaparkovat, stojí tam cizí vozidlo. Značky sice mnoho řidičů nerespektuje, ale existují prostředky, které neukázněným řidičům zabrání, aby na daném místě parkovali a sice parkovací sloupky a zábrany.

Jaké parkovací sloupky a zábrany můžete pořídit?

Jestliže je potřeba na nějakém místě zcela zamezit vjezdu, nejlepším řešením jsou pevné sloupky a motýlky, které můžete vybírat na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany.

Nabízí se vám také sklopné sloupky a motýlky, které jsou opatřeny cylindrickým FAB zámkem. Pokud takové sloupky umístíte například na příjezdovou cestu, nikdo vám ji nezablokuje a v případě potřeby si můžete kdykoliv tyto sloupky nebo motýlky odemknout, sklopit a na místo bezpečně vjet. Mohou být využity jak k soukromým účelům, tak i v komunální oblasti, jen si představte třeba náměstí nebo park, kam je nepřípustné, aby se jezdilo, ale čas od času se tam musí dostat vozidla pro údržbu. Překážky se sklopí a údržba se na místo dostane.

Skvělou volbou jsou také sklopné zábrany, které jsou velké a když si je umístíte na vyhrazené parkování, je nemožné, abyste zde našli cizí vozidlo. Sloupky, motýlky i zábrany jsou opatřeny červenou reflexní fólií, která zlepšuje viditelnost překážky a pro cizí řidiče jsou tak snadno viditelné už z dálky nebo i za špatných světelných podmínek. Investice do takového sortimentu není vysoká a prodejce vám může kromě prodeje zajistit i instalaci těchto překážek. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a opatřeny takovou povrchovou úpravou, aby odolaly korozi a mohly vám spolehlivě sloužit po mnoho let. Inspirujte se širokou nabídkou webu a postarejte se, aby se na soukromý pozemek nebo vyhrazené parkování nedostal nikdo kromě vás.