Na dovolenou jedině letecky

Pokud se chystáte na zahraniční dovolenou a přemýšlíte nad způsobem dopravy, je vhodné si porovnat jednotlivé možnosti a výhody, které různé druhy dopravy nabízejí. Mezi nejrychlejší a nejpohodlnější způsob dopravy patří přeprava letecká.

Proč využít leteckou dopravu?

Letecká doprava je nejmladším způsobem přepravy, přesto je velmi rozšířená a to především díky tomu, že je rychlá, pohodlná a umožňuje spojení téměř se všemi místy světa. Nyní by někdo mohl namítnout, že je drahá, což ovšem také není tak úplně pravda. Akční letenky vám umožňují cestovat za přijatelné ceny. Naleznete je na portálu levneletenkyzprahy.cz.

Letenky z Prahy si na portálu můžete vyhledat dvěma způsoby.

První možností je, že budete procházet cílové destinace vaší dovolené. V databázi společnosti naleznete veškerá dostupná letiště, která jsou uspořádána podle měst, oblastí, států a kontinentů.

Druhou možností je využití letenkového formuláře, do kterého zaznamenáte konkrétní místo přistání a konkrétní datum. Je-li datum důležité, je potřeba na akční letenky čekat. Seznam akčních letů je aktualizován každý den. Můžete využít možnosti zasílání aktuálních nabídek na vaši e-mailovou adresu a nemusíte se o nic starat.

Vydejte se na Srí Lanku

Pokud se chystáte na Srí Lanku, můžete využít Letenky Praha – Colombo. Srí Lanka je nádherný ostrovní stát rozkládající se v jihovýchodní Asii nedaleko poloostrova Přední Indie a je to velmi oblíbené místo pro odpočinkový čas. Jeho břehy omývají vody Indického oceánu.

Svým návštěvníkům nabízí krásné pláže, historické památky, nádhernou přírodní krajinu s mnoha národními parky. Velmi zajímavé jsou i buddhistické památky mezi něž patří starobylé chrámy, kláštery a paláce či celá řada zajímavých soch.

Kulturním centrem a zároveň i největším městem ostrova je právě Colombo, které se nachází v západní části ostrova, na jeho pobřeží.